Šarūnas Jasikevičius vėl neišvengė techninės pražangos ir sunkiai valdė emocijas, tačiau galiausiai Kauno „Žalgirio“ (13-8) krepšininkai įsirašė gyvybiškai svarbią pergalę Eurolygoje prieš turnyro lentelės kaimynus ir privertė Šarą ne kartą paploti.

Lietuvos čempionai namie 99:84 (26:20, 27:26, 23:16, 23:22) parklupdė Tel Avivo „Maccabi“ (11-10).

Rungtynės prasidėjo nušvilptu Eurolygos himnu. Taip kauniečiai sureagavo į Š.Jasikevičiui skirtą 2,5 tūkst. eurų baudą už teisėjų kritiką.

Teisėjai ir šį kartą susilaukė daug ugnies - jau pirmoje rungtynių pusėje žalgiriečiai po trijų iš eilės Artūro Milaknio tritaškių įgijo 14 taškų persvarą, bet netrukus Šaras gavo techninę pražangą, o kiek vėliau Axelis Toupane’as užsidirbo sunkiai suvokiamą nesportinę pražangą puldamas.

Techninės pražangos epizodas:

„Maccabi“ vien per pirmą rungtynių pusę metė 19 baudos metimų ir tai padėjo jiems išlikti rungtynėse.

Trečiojo kėlinio pradžioje jie net buvo priartėję per tašką 54:55, bet tada „Žalgiris“ pradėjo gintis daug agresyviau.

Per likusias beveik aštuonias trečio kėlinio minutes žydai sukrapštė vos aštuonis taškus, o žalgiriečiai atstatė 14 taškų persvarą.

Ketvirtajame kėlinyje kauniečiai jau neprisileido varžovų ir įsirašė užtikrintą pergalę. „Žalgiris“ sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes Eurolygoje ir pataikė net 60 proc. mestų tritaškių (14/23).

„Žalgiris“ šiose rungtynėse išdalino net 29 rezultatyvius perdavimus ir pasiekė revanšą už pralaimėjimą išvykoje pirmajame rate 74:81.

„Žalgirį“ į pergalę vedė dvigubą dublį surinkęs Kevinas Pangosas - 16 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.) ir 11 rezultatyvių perdavimų. 17 taškų surinko Paulius Jankūnas (7 atk. kam.), A.Toupane’as 15, po 12 A.Milaknis ir Vasilje Micičius (6 rez. perd.), 9 Edgaras Ulanovas, 8 Aaronas White'as (7 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Maccabi“ komandai Artiomas Parakhouskis ir Michaelas Rollas pelnė po 14 taškų.

Kitą savaitę lietuviai namie priims Maskvos srities „Chimki“ klubą.