Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) savaitės naudingiausios krepšininkės titulą pasidalijo dvi žaidėjos – Marijampolės „Sūduvos“ atstovės Danielle McCray ir Rita Milieškienė.

„Sūduva“ 77:50 nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“, o į pergalę marijampolietes vedė abi krepšininkės.

Amerikietė šiame susitikime per 24 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvitaškių, 3/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo tris pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

Jos komandos draugė, R. Milieškienė, per 27 minutes įmetė 18 taškų (6/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), sugriebė penkis kamuolius, du kartus asistavo komandoms draugėms, perėmė du kamuolius, išprovokavo tris pražangas bei taip pat surinko 26 naudingumo balus.

D. McCray antrą savaitę iš eilės nuskina naudingiausios krepšininkės laurus, o neseniai ji taip pat buvo pripažinta ir lapkričio mėnesio MVP.

Abi šios žaidėjos pateko ir į simbolinį geriausių savaitės žaidėjų penketuką, o greta jų yra šios krepšininkės:

Gynėja Rasa Knyzaitė (Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“, 176 cm, 18 m.), 1 rungtynės (76:63 nugalėta Klaipėdos „Fortūna“), 21 min., 13 tšk., 8 atk. kam.., 4 rez. perd., 17 naud. bal.);

Gynėja Rita Žilinskaitė (Ukmergės „Vilkmergė“, 175 cm, 25 m.), 1 rungtynės (71:55 pergalė prieš „Šiaulių-Universitetą“), 37 min., 17 tšk., 5 rez. perd., 3 atk. kam., 3 per. kam., 14 naud. bal.);

Puolėja Roberta Mizgerytė (Klaipėdos „Fortūna“, 188 cm, 22 m.), 1 rungtynės (63:76 nusileista Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“), 39 min., 20 tšk., 7 atk. kam., 8 išpr. praž., 21 naud. bal.).