rita žilinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rita žilinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rita žilinskaitė“.

LMKL savaitės naudingiausiomis krepšininkėmis tapo „Sūduvos“ duetas

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) savaitės naudingiausios krepšininkės titulą pasidalijo dvi žaidėjos – Marijampolės „Sūduvos“ atstovės Danielle McCray ir Rita Milieškienė. „Sūduva“ 77:50 nugalėjo Kauno „Aistes-LSU“, o į pergalę marijampolietes vedė abi krepšininkės. Amerikietė šiame susitikime per 24 minutes pelnė 15 taškų (6/11 dvitaškių, 3/4 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo tris pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.
2017-12-05

Uteniškės Lietuvos moterų krepšinio lygoje pratęsė pergalių seriją

Po Naujųjų metų atnaujintos Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pirmenybėse – šeštadienį sužaisto visi keturi reguliariojo sezono XV turo susitikimai. Penkioliktąją pergalę iš eilės iškovojo devynių komandų turnyro lyderė Utenos „Utena“, namuose 86:55 (26:12, 26:9, 16:16, 18:19) nugalėjusi penktojoje pozicijoje likusią Klaipėdos „Fortūnos“ (7 pergalės ir 8 pralaimėjimai) ekipą. 21 taškų prie pergalės prisidėjo Eglė Šulčiūtė, 18 - Sandra Linkevičienė, 13 - Rita Žilinskaitė.
2015-01-03

R. Žilinskaitė: praėjęs „Utenos“ sezonas išmokė, kad niekada nevalia nuleisti rankų

Rita Žilinskaitė – viena iš trijų krepšininkių, su kuriomis Utenos „Utenos“ klubas pratęsė sutartį ir artėjančiam sezonui. Praėjusį sezoną 22 metų 190 cm ūgio gynėja buvo viena „Utenos“ lyderių – 10,4 taško, 2,4 atkovoto kamuolio ir 1,9 rezultatyvaus perdavimo. Jau nuo rugsėjo, kuomet „Utena“ pradės pasirengimą, R.Žilinskaitei teks susidurti su rimta konkurencija, kadangi šį tarpsezonį klubą papildė būrys pajėgių krepšininkių, teigiama pranešime spaudai. Pati R.Žilinskaitė interviu „BcUtena.