Londono „Chelsea“ klubas įsirašė dešimtą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje. Čempionai 3:1 (2:1) įveikė ne pačius geriausius laikus išgyvenančią „Newcaste“.

Penktą pralaimėjimą per paskutines šešerias rungtynes patyrę svečiai pirmieji pelnė įvartį - 15-ąją minutę pasižymėjo Dwightas Gayle’as.

„Chelsea“ į tai sureagavo žaibiškai - pasižymėjo Edenas Hazardas (21 min.) ir Alvaro Morata (33 min.).

Tašką antrajame kėlinyje padėjo tas pats E.Hazardas, 74-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį.

Po pergalės „Chelsea“ liko trečioje vietoje, o „Newcastle“ žengia dvylikti.

Įspūdingą pergalę pasiekė ir „Liverpool“ klubas, kuris 5:1 (2:0) nušlavė „Brighton“ klubą.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Roberto Firmino (31, 48 min.), po vieną Emre Canas (30 min.) ir Coutinho (87 min.). Į savus vartus 89-ąją minutę įsimušti sugebėjo Lewisas Dunkas.

Svečiams įvartį pelnė Glennas Murray, sėkmingai realizavęs 11 m baudinį (51 min.).

„Liverpool“ žengia ketvirtas, „Brighton“ - vienuolikti.