Nedaug trūko, kad įspūdinga Vilniaus „Žalgirio“ 14-os iš eilės laimėtų trofėjų serija nutrūktų. Marijampolės „Sūduva“ buvo labai arti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalo, bet į jį žengė žalgiriečiai.

Marijampoliečiai pirmieji išsiveržė į priekį. 14-ąją minutę po standartinės padėties ir „Žalgirio“ futbolininkų klaidos įmušė Karolis Chvedukas.

44-ąją minutę „Sūduvos“ žaidėjų aikštėje liko 10. Iš aikštės pašalintas Paulius Janušauskas.

Nepaisant to, šeimininkai pirmavo iki pat pridėto laiko. 91-ąją minutę rezultatą išlygino Egidijus Vaitkūnas.

Komandos žaidė pratęsimą. Jį įvarčiu pradėjo žalgirietis Liviu Antalis, įmušęs 93-ąją minutę.

„Sūduva“ lygybę atstatė 121 minutę. 11 metrų baudinių seriją išplėšė ilgametis žalgirietis Algis Jnkauskas. 2:2.

Baudinių loterijoje visi keturi svečių smūgiai pasiekė tikslą. „Sūduvos“ legionieriai Jeremy Manzorro ir Semiras Kerla mušė virš vartų.

11 metrų baudinių serija baigėsi 4:2. Žalgiris“ iškovojo kelialapį į LFF taurės finalą, kuris rugsėjo 25-ąją vyks Panevėžyje. Ten čempionai susitiks su „Vilniaus Vyčiu“ arba Kauno „Stumbru“.