semiras kerla

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „semiras kerla“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „semiras kerla“.

„Sūduvos“ simboliu tapęs bosnis palieka Lietuvą

Marijampolės „Sūduva“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su gynėju iš Bosnijos ir Hercegovinos Semiru Kerla. 34 metų futbolininkas Marijampolėje rungtyniavo nuo 2017 m. vidurio, kai atvyko iš Sarajevo „Željezničar“ klubo. Su „Sūduva“ vidurio gynėjas 3 kartus tapo Lietuvos čempionu, dukart iškovojo Supertaurę ir kartą – LFF taurę. Iš viso Marijampolės ekipoje S. Kerla sužaidė 131 rungtynes, per kurias pelnė 27 įvarčius.
2021-12-31

Europos Konferencijų lyga: „Sūduva“ namuose pasiekė lygiąsias

UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmosios rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Rakow“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0. Ivi 11-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį pavojingai vartų link, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Sūduvos“ vartininkas Serafimas Giannikoglou. Marcinas Cebula 18-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.
2021-07-22

Į varžovų sirgalius spjovęs „Sūduvos“ bosnis sulaukė bausmės

Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas (LFF DK) išnagrinėjo bylą dėl nesportiško Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjo Semiro Kerlos elgesio „Optibet A lygos“ rungtynėse Telšių „Džiugas“ – FK „Sūduva“, kurios įvyko 2021 m. gegužės 27 d. Telšiuose. Nuotoliniu būdu posėdžiavęs LFF Drausmės komitetas nusprendė: Pagal LFF Drausmės kodekso 36 str.
2021-05-28

Marijampolėje – smūgis čempionams ir pergalingas Valdo Urbono debiutas

Trečiadienį centrinėse 18-ojo turo A lygos rungtynėse Marijampolėje susitiko čempionės titulą ginanti „Sūduva“ ir naujojo trenerio Valdo Urbono vedinas Vilniaus „Žalgiris“. Mačas baigėsi daugiau nei pusvalandį mažumoje žaidusių vilniečių pergale rezultatu 1:0 (0:0). Favoritų akistata prasidėjo kovingu, bet atsargiu žaidimu. Abi komandos vengė atsiverti ir apnuoginti užnugarį.
2018-06-28

17-ojo turo apžvalga: problemų neturėjo „Sūduva“ ir „Stumbras“

Lietuvos futbolo A lygoje šią savaitę sužaisti 17 turo mačai. Po jų skirtumas tarp lyderių nepasikeitė – Marijampolės „Sūduva“ ir toliau turi aštuonių taškų pranašumą prieš Vilniaus „Žalgirį“ bei yra žaidusi rungtynėmis mažiau. Pavojus. Vienos rungtynės 17 ture neįvyko. Futbolo federacija sulaukė perspėjimo iš lažybų stebėsenos sistemos „Sportradar“, kad Klaipėdos „Atlanto“ ir „Kauno Žalgirio“ rungtynių eigai nesąžiningo pasipelnymo tikslais galėjo būti daroma įtaka.
2018-06-21

Tomas Švedkauskas nustelbė gimtojo miesto klubą

„Trakų“ vartininkas Tomas Švedkauskas ir toliau nepraleidžia A lygoje. 12-ojo turo mače išvykoje su titulą ginančia Marijampolės „Sūduva“ vartų sargas sužaidė įspūdingas rungtynes ir padėjo savo komandai iškovoti tašką – 0:0. Per pirmąsias 45 minutes abi komandos daug kovojo aikštės viduryje ir aštrių smūgių į vartų plotą neatliko. Pirmojoje kėlinio pusėje iniciatyva priklausė „Sūduvai“, tačiau vėliau „Trakams“ pavyko perkelti veiksmą į varžovų aikštės pusę.
2018-05-06

„Sūduvos“ atakų nesustabdė ir klaipėdiečiai

Lietuvos čempionai Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiemet iškovojo penktąją pergalę. A lygos 6 turo rungtynėse namie marijampoliečiai 2:1 palaužė Klaipėdos „Atlanto“ komandą. „Sūduvos“ trenerių štabas prieš rungtynes pažymėjo, kad „Atlanto“ gynyba šiemet gerokai patikimesnė. Visgi šeimininkai nuo pirmųjų minučių užspaudė varžovus ir „Atlanto“ vartininką Pavelą Doroševą apipylė smūgių kruša. Pirmasis įvartis krito 15-ąją minutę, o „Sūduva“ tradiciškai pasižymėjo po standartinės situacijos.
2018-04-05

Karolis Laukžemis: galiu žaisti ir geriau

14 įvarčių. Kai kurie – itin svarbūs. Geriausio A lygos futbolininko prizas. Vis dėlto, Marijampolės „Sūduvos“ snaiperis Karolis Laukžemis mano, kad visa tai – ne riba. Puolėjas įsitikinęs – jis gali žaisti ir geriau. – Karoli, atrodo, prizas tau buvo labai netikėtas. – Na, taip. Tikrai nesuvaidintos emocijos. Sunkiai galėjau apie tai pagalvoti. Manau, šio prizo buvo nusipelnęs ne vienas mūsų komandos žaidėjas. Žinoma, labai malonu gauti tokį įvertinimą.
2017-12-05

„Sūduvoje“ – marijampolietis Saulius Klevinskas

Marijampolės „Sūduva“ sudarė metų sutartį su vartininku Sauliumi Klevinsku. 33 metų futbolininkas gimė ir užaugo Marijampolėje, „Sūduvoje“ pradėjo ir profesionalo karjerą. Gimtajame klube S. Klevinskas rungtyniavo 2001–2009 metais, buvo komandos kapitonas ir su ja tapo 2007 metų Lietuvos vicečempionu, 2005 ir 2009 metų bronzos medalių laimėtoju, taip pat 2006 ir 2009 metais iškovojo LFF taurę bei 2009 metų Supertaurę.
2017-12-01

Auksinės A lygos rungtynės: ar „Sūduva“ sukurs čempionišką istoriją?

Tokios intrigos Lietuvos futbolo aistruoliai seniai nematė. Nors šiemet A lygoje žaidžiami 33 turai, čempioną lems paskutinysis. Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį namie priims stipriausią pastarųjų ketverių metų šalies komandą – Vilniaus „Žalgirį“. Suvalkijos ekipos pergalės atveju, ji pirmąkart taptų Lietuvos čempione. Karšta kova šaltą dieną „Sūduva“ į A lygą sugrįžo 2002-aisiais.