UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmosios rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Rakow“ komandų baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Ivi 11-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį pavojingai vartų link, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Sūduvos“ vartininkas Serafimas Giannikoglou.

Marcinas Cebula 18-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. Andrzejus Niewulis 35-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Jordanas Nkololo 42-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienam iš komandos draugų jo uždaryti nepavyko.

Sebastianas Musiolikas 52-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs. Netrukus Nicolas Gorobsovas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau kamuolys atsidūrė Lenkijos klubo vartininko rankose.

Marcinas Cebula 61-ąją minutę atliko pavojingą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau Semiras Kerla išmušė kamuolį nuo savų vartų. Jevgenijus Jefremovas 72-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė vartininko rankose.