„Panevėžys“ UEFA Europos Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmose rungtynėse minimaliu rezultatu 0:1 nusileido Novi Sado „Vojvodina“ futbolininkams.

Jeffrey'us Sarpongas 4-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Rafaelis Floro 14-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai sugavo „Vojvodina“ vartininkas.

Justinas Januševskis 18-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų. Elivelto 34-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją. Nemanja Čovičius 42-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Victoras Golas.

Nebojsa Bastajičius 54-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau panevėžiečiai gynėsi užtikrintai. J.Sarpongas 63-ąją minutę atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys nuo „rikošeto" skriejo šalia vartų. Nemanja Čovičius 70-ąją minutę puikiu smūgiu į artimąjį vartų kampą nuginklavo vartininką ir išvedė „Vojvodina“ ekipą į priekį 1:0.

Antonis Kapnidis 74-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė varžovų vartininkas.