Istorinis momentas Prancūzijoje. Debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Paryžiaus „Saint-Germain“ brazilą įsigijo už 222 milijonus eurų. Puolėjas pirmosiose savo rungtynėse pademonstravo klasę – įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Neymaras tiksliai smūgiavo 82-ąją minutę. 62-ąją brazilas asistavo komandos draugui Edinsonui Cavani.

52-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Guingamp“ narys Jordanas Ikoko.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, bet PSG rungtynes laimėjo 3:0.

Sekmadienį pergalę šventė ir Prancūzijos čempionė „Monaco“. Ji svečiuose 4:1 (3:1) nugalėjo „Dijon“.

„Hetriku“ pasižymėjo Radamelis Falcao (3, 37, 51 minutėmis). Įvartį pridėjo ir Jemersonas (25 min.).

Šeimininkams tikslų smūgį atliko Wesley Saidas (43 min.).

„Monaco“ gretose nuo suolo nepakilo Kylianas Mbappe, dar labiau pakurstydamas kalbas apie galimą išvykimą.