dijon

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dijon“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dijon“.

PSG išgelbėjo brangiausių pasaulio futbolininkų įvarčiai

Prancūzijos čempionate antrąją pergalę per du turus iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Čempionai šeštadienį svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Guingamp“ futbolininkus. PSG po pirmojo kėlinio vijosi varžovus. 20-ąją minutę įvartį pelnė Nolanas Roux. Po pertraukos darbo ėmėsi brangiausi pasaulio futbolininkai – Neymaras ir Kylianas Mbappe. Pirmasis 53-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį. Antrasis įmušė dublį – pasižymėjo 82 bei 90 minutėmis.
2018-08-18

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Prancūzijoje – eilinė PSG pergalė

Eilinę pergalę Prancūzijos futbolo lygoje iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“. Ji šeštadienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Troyes“. 47-ąją minutę įmušė Angelis Di Maria, 77-ąją – Christopheris Nkunku. Rezultatyvius perdavimus atliko Julianas Draxleris ir Dani Alvesas. PSG (74 taškai) užtikrintai pirmauja lygoje, lenkdama „Monaco“ (60 tšk.) bei Marselio „Olympique“ (55 tšk.
2018-03-03

Prancūzijoje – čempionų ir lygos lyderių pergalės

Prancūzijos futbolo lygoje pergales iškovojo šalies čempionas „Monaco“ ir pirmenybių lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“. „Monaco“ savo aikštėje 3:2 (0:1) įveikė „Troyes“, kuriems abu įvarčius pelnė Hyun-Jun Sukas (25, 50 minutėmis). Nors šeimininkai atsiliko 0:2, sugebėjo išsigelbėti. 70-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Mathieu Deplagne. 85-ąją ir 88-ąją tikslus buvo šeimininkų futbolininkas Guido Carrillo.
2017-12-10

Prancūzijoje ukrainietis per 22 minutes pataikė devynis tritaškius iš 10-ies

Prancūzijos krepšinio lygoje įspūdingą solo pasirodymą surengė ukrainietis Sergejus Gladyras. Jis per 22 minutes pataikė devynis tritaškius iš 10-ies ir pelnė 30 taškų. 29-erių krepšininko vedama „Monaco“ svečiuose 99:71 (24:27, 31:17, 24:18, 20:9) nugalėjo „Dijon“. Monako komanda iš viso pataikė 14 tritaškių iš 23 (61 procentas). Devyni iš 10-ies − S. Gladyro sąskaitoje. Ukrainietis pelnė 30 taškų ir tai padarė per 22 minutes.
2017-12-09

Prancūzijoje – įspūdinga PSG žvaigždyno pergalė

Šeštadienį Prancūzijoje įspūdingą pergalę iškovojo PSG žvaigždynas. Paryžiaus „Saint-Germain“ svečiuose 2:1 (0:0) palaužė „Dijon“ futbolininkus. PSG pirmavo po 70-ąją minutę Thomaso Meunier pelnyto įvarčio. Šeimininkai nebuvo linkę pasiduoti ir 87-ąją minutę rezultatą išlygino Benjaminas Jeannot. Paryžiaus futbolininkai nesudėjo ginklų ir 92-ąją minutę po Kyliano Mbappe pergalę išplėšė T. Meunier. PSG (25 taškai) pirmauja čempionate. „Dijon“ (6 tšk.) – 17-as.
2017-10-14

Prancūzijos čempionai vargo su „Metz“

Prancūzijos lygoje be pralaimėjimų žengia čempiono titulą ginantis „Monaco“. Jis trečiojo turo rungtynėse svečiuose 1:0 (0:0) rungtynių pabaigoje palaužė „Metz“. Pergalingą įvartį 78-ąją minutę po Rachido Ghezzalo perdavimo pelnė Radamelis Falcao. Rungtynėms nebuvo registruotas Kylianas Mbappe, apie kurio išvykimą iš Monako kalbama vis dažniau. „Monaco“ pirmajame ture 3:2 palaužė „Toulouse“, antrajame – 4:1 „Dijon“. „Metz“ tai buvo trečiasis pralaimėjimas.
2017-08-18

Neymaras debiutavo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu

Istorinis momentas Prancūzijoje. Debiutavo brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras. Paryžiaus „Saint-Germain“ brazilą įsigijo už 222 milijonus eurų. Puolėjas pirmosiose savo rungtynėse pademonstravo klasę – įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą. Neymaras tiksliai smūgiavo 82-ąją minutę. 62-ąją brazilas asistavo komandos draugui Edinsonui Cavani. 52-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė „Guingamp“ narys Jordanas Ikoko.