Penktadienį Latvijos futbolo lygoje įvartį pelnė lietuvis Evaldas Razulis. Jo ir Mindaugo Grigaravaičiaus atstovaujama „Jelgava“ 3:1 (0:1) nugalėjo Rygos „Metta-LU“.

6-ąją minutę įvartį pelnė Ingaras Stuglis ir svečiams teko vytis. Jiems rezultatą pavyko išlyginti po pertraukos. Tai 61-ąją minutę padarė E. Razulis.

Lietuvio įkvėpta „Jelgava“ pasižymėjo dar dukart. 76-ąją minutę įmušė Marcis Ošas. Futbolininkas tą patį padarė ir 83-ąją minutę.

E. Razulis žaidė visas rungtynes, M. Grigaravičius – iki 76-osios minutės, kai buvo pakeistas.

„Jelgava“ (9 taškai) užima antrąją „Virsliga“ poziciją. Tiek pat taškų turi pirmaujantis, bet rungtynėmis mažiau sužaidęs Jūrmalos „Spartaks“.

„Metta-LU“ (4 tšk.) – priešpaskutinė, septinta.