evaldas razulis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „evaldas razulis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „evaldas razulis“.

Latvijoje – svarbus Evaldo Razulio įvartis

Penktadienį Latvijos futbolo lygoje įvartį pelnė lietuvis Evaldas Razulis. Jo ir Mindaugo Grigaravaičiaus atstovaujama „Jelgava“ 3:1 (0:1) nugalėjo Rygos „Metta-LU“. 6-ąją minutę įvartį pelnė Ingaras Stuglis ir svečiams teko vytis. Jiems rezultatą pavyko išlyginti po pertraukos. Tai 61-ąją minutę padarė E. Razulis. Lietuvio įkvėpta „Jelgava“ pasižymėjo dar dukart. 76-ąją minutę įmušė Marcis Ošas. Futbolininkas tą patį padarė ir 83-ąją minutę.
2017-04-21

„Atlantas“ mušė ir „Stumbrui“, ir sau, bet pergalę iškovojo

Klaipėdos „Atlantas“ pasinaudojo čempiono „Žalgirio“ nesėkme ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą „SMScredit.lt A lygoje“ po pergalės Kaune prieš „Stumbro“ vienuolikę. Dviejų įvarčių persvara pirmavusi uostamiesčio komanda pergalę išplėšė tik mačo pabaigoje įmušus Evaldui Razuliui – 3:2 (2:1) Vienu įvarčiu prie „Atlanto“ pergalės prisidėjęs Maksimas Maksimovas tapo rezultatyviausių žaidėjų sąrašo lyderiu. Jo sąskaitoje – 5 taiklūs smūgiai. „Stumbras“ rungtynes pradėjo labai aktyviai.
2016-04-21

FBK „Kaunas“ saugosis serbų provokacijų

Ketvirtadienį, 19 val., FBK „Kaunas“ Belgrado „Partizan“ stadione žais UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo pirmąsias rungtynes su FK „Sevojno“ klubu. Vakar, 9 val. 30 min.
2009-07-16

„Žalgiris“ ir „Šilutė“ startavo sėkmingai

Sekmadienį startavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionatas. Pirmosiose rungtynėse Klaipėdos „Glestum“ futbolininkai namie susitiko su „Šilute“. Stipriausios sudėties žaidusi „Šilutė“ klaipėdiečius įveikė rezultatu 1:0. Vienintelį susitikimo įvartį 25-ąją minutę pelnė Evaldas Razulis. Po rungtynių „Glestum“ vyriausiasis treneris Rimantas Skersys sakė: „Manau, jog mūsų jaunimas žaidė visai neblogai. Matėsi, kad „Šilutės“ komanda yra fiziškai galingesnė.
2009-04-20

„A lygos“ turo puošmena – Vilniaus klubų derbis bei principinė „Ekrano“ ir „Kauno“ dvikova

Kartu su pavasariu po truputį įsibėgėja ir Lietuvos „A lygos“ futbolo čempionatas. Šeštadienį įvyks ketverios jau 3-iojo nacionalinių pirmenybių turo rungtynės. Anksčiausiai į kovą (16 val.) stos ne itin sėkmingai sezoną pradėjusi Marijampolės „Sūduvos“ vienuolikė ir turnyro autsaiderė Šilutės „Šilutė“ bei kol kas be pralaimėjimų žengiantys Klaipėdos „Atlanto“ ir savo žaidimo nerandantys Šiaulių „Šiaulių“ futbolininkai.
2008-04-11

Kontrolinėse futbolo rungtynėse - R. Poškaus ir T. Tamošausko įvarčiai

Naujajam sezonui Turkijoje besirengianti Samaros "Krylja Sovetov" (Rusija) komanda antradienį (01.27) kontrolinėse rungtynėse 4:1 (0:0) nugalėjo "FC Wil" (Šveicarija) futbolininkus. Ketvirtąjį įvartį 90-ąją min. Samaros komandai pelnė tik antrąjį kėlinį žaidęs Robertas Poškus. Pirmajame kėlinyje nuo 37-osios min. "Krylja Sovetov" ekipoje rungtyniavo Evaldas Razulis.
2004-01-27

Maskvos "Dinamo" futbolo klubo paraiškoje - penki lietuviai

Rusijos aukščiausiosios futbolo lygos čempionato išvakarėse Maskvos "Dinamo" komandos paraiškoje tarp 34 futbolininkų įrašyti net penki lietuviai: vartininkas Žydrūnas Karčemarskas, gynėjai Deividas Česnauskis ir Marius Kazlauskas, saugas Tomas Tamošauskas ir puolėjas Tadas Labukas. Daugiausiai žaidėjų - net 41 - įregistravo Samaros "Krylja Sovetov" klubas, kurio paraiškoje yra du puolėjai iš Lietuvos - Robertas Poškus ir Evaldas Razulis.