„Manchester United“ taškų neišbarstė. Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje 3:0 susitvarkė su „Sunderland“ ekipa, kuri visą antrąjį kėlinį rungtyniavo be vieno futbolininko.

Pirmasis įvartis krito lygiai po pusvalandžio. 30-ąją minutę Zlatanas Ibrahimovičius meistrišku smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo varžovų vartininką.

Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą (43`) Sebastianas Larssonas buvo išvarytas iš aikštės. Teisėjo nuomone, jo pražanga buvo nesportiška.

Iškart po pertraukos Henrikas Mkhitaryanas (46`) pabėgo į greitą ataką ir pelnė dar vieną „raudonųjų velnių“ įvartį.

Tašką susitikime padėjo Marcusas Rashfordas, kuris 89-ąją minutę po puikios kombinacijos su Z. Ibrahimovičiumi pelnė ir trečiąjį komandos įvartį.

Mančesterio ekipa su 57 taškais žengia penktoje vietoje, „Sunderland“ – paskutinis.