henrikas mkhitaryanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „henrikas mkhitaryanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „henrikas mkhitaryanas“.

Kitą veidą norintys parodyti Lietuvos futbolininkai sieks sustabdyti armėnų žvaigždę

Lietuvos vyrų futbolo rinktinė turėjo dvi dienas pamiršti košmarą Gruzijoje ir jau antradienį, 18 val. Lietuvos laiku, Jerevane stos į kovą su Armėnijos rinktine. Rinktinės treneris Edgaras Jankauskas teigė, jog komandai reikės adaptuotis prie pietietiško stiliaus komandos žaidimo braižo: „Mūsų varžovai mėgsta technišką ir kombinacinį futbolą, žaisti daug trumpų perdavimų, ieško spragų vidurio zonoje. Armėnai turi vieną žvaigždę – Henrikhą Mkhitaryaną.
2018-03-27

„Manchester United“ suvarpė mažumoje likusį „Sunderland“

„Manchester United“ taškų neišbarstė. Jose Mourinho auklėtiniai išvykoje 3:0 susitvarkė su „Sunderland“ ekipa, kuri visą antrąjį kėlinį rungtyniavo be vieno futbolininko. Pirmasis įvartis krito lygiai po pusvalandžio. 30-ąją minutę Zlatanas Ibrahimovičius meistrišku smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo varžovų vartininką. Prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą (43`) Sebastianas Larssonas buvo išvarytas iš aikštės. Teisėjo nuomone, jo pražanga buvo nesportiška.