Šarūnas Jasikevičius rungtynėse su CSKA buvo išvytas iš aikštės, o „Žalgiris“ susitelkė ir nugalėjo principinį varžovą. Atrodo, kad šių metų „Barcelona“ klubo nesutelkia net tokie atvejai.

Katalonai 85:69 pralaimėjo prieš Madrido „Real“, o Georgios Bartzokas jau antrojo kėlinio pabaigoje iškeliavo rungtynes stebėti į rūbinę.

Iki pirmosios pusės pabaigos buvo likusios vos pusantros minutės, kai prieš Gustavo Ayoną prasižengė Moussa Diagne, tuo nepatenkintas treneris užsidirbo pirmąją techninę pražangą.

Antrosios ilgai laukti nereikėjo. Nepraėjo nei minutė, kai pokalbis su arbitru vos nesibaigė didesniu konfliktu. Antra techninė ir bilietas į rūbinę.

Po šoko „Barca“ nebeatsigavo. Per paskutines 9 rungtynes katalonai iškovojo 2 pergales ir žengia 12-oje Eurolygos reguliariojo sezono vietoje.