25
„Middlesbrough“ – „Manchester United“ 1:3 (nuotr. SCANPIX)

Susistumdymas, Victoro Valdeso stebuklai ir nuostabus Jesse Lingardo įvartis. Visa tai buvo galima išvysti sekmadienį Midlsbro – Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse. Ten vietos komanda 1:3 (0:1) pralaimėjo „Manchester United“.

25

Rungtynės prasidėjo vartininkų stebuklais. 7-ąją minutę fantastiškai sužaidė „Middlesbrough“ vartų sargas V. Valdesas. Ispanas koja atrėmė Marcuso Rashfordo smūgį. Puolėjas buvo pabėgęs vienas prieš V. Valdesą.

13-ąją minutę į smūgį teko reaguoti „Manchester United“ vartų sargui iš Ispanijos. Davidas de Gea apgynė savo komandos tvirtovę po Gastono Ramirezo spyrio.

Kėlinio viduryje V. Valdesas dar kartą sužaidė nuostabiai – atmušė du varžovų smūgius vienos atakos metu.

Pirmasis įvartis krito 30-ąją minutę. Ashley Youngu perdavimu iš kairės pasinaudojo ir galvą kyštelėjo „Manchester United“ sirgalių „numylėtinis“ – Marouane’as Fellaini (1:0).

Svečiai skirtumą padvigubino po pertraukos. 62-ąją minutę fantastišku smūgiu iš toli pasižymėjo J. Lingardas (2:0).

„Middlesbrough“ bandė gelbėti dar vienas ispanas – Alvaro Negredo. Įsiminė pora greta tikslo buvusių puolėjo smūgių.

77-ąją minutę „Manchester United“ baudos aikštelėje kilo sumaištis, po kurios dovanėlę varžovams įteikė grubiai suklydęs Chrisas Smallingas. Įvartį iš kelių metrų pelnė Rudy Gestede (1:2).

Mačo pabaigoje kilo abiejų komandų žaidėjų susistumdymas. Aistras pavyko numalšinti.

Šeimininkai bandė atakuoti, bet didesnių pavojų suregzti nepavyko. Mančesterio futbolininkams atsivėrė plotai priekyje. Jie erdvėmis pasinaudojo – 93-ąją minutę grubia V. Valdeso klaida įvarčiu pavertė Antonio Valencia (3:1).

„Manchester United“ (52 taškai) turnyro lentelėje aplenkė Londono „Arsenal“ ir pakilo į penktąją „Premier“ lygos poziciją. „Middlesbrough“ (22 tšk.) – priešpaskutinis, 19-as.