17
Londono „Tottenham Hotspur“ – „Millwall“ (nuotr. SCANPIX)

Tęsiasi Anglijos FA taurės ketvirtfinaliai. Londono „Tottenham Hotspur“ per 60 minučių pelnė 6 įvarčius ir 6:0 sudorojo „Millwall“ komandą.

17

Pirmasis pusvalandis praėjo be įvarčių, tačiau tada prasidėjo tikras šou. Iki pertraukos po įvartį „gulbėms“ pelnė Christianas Eriksenas (31`) ir Heung-Min Sonas (41`).

Po pertraukos krito dar keturi. Antrąjį savo tikslų smūgį paleido H. M. Sonas (54`), dar vieną pridėjo Dele Alli (72`) ir Vincentas Janssenas (79`).

Pietų korėjietis vis dėlto pelnė „hat-tricką“. Paskutinį savo ir komandos įvartį H. M. Sonas pelnė 90-ąją minutę.

Po šios pergalės „Tottenham Hotspur“ iškovojo bilietą į pusfinalį, kuris vys legendiniame „Wembley“ stadione.

Vakar į šį etapą prasimušė „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“.