millwall

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „millwall“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „millwall“.

Londono „Tottenham Hotspur“ suvarpė trečios lygos ekipą

Tęsiasi Anglijos FA taurės ketvirtfinaliai. Londono „Tottenham Hotspur“ per 60 minučių pelnė 6 įvarčius ir 6:0 sudorojo „Millwall“ komandą. Pirmasis pusvalandis praėjo be įvarčių, tačiau tada prasidėjo tikras šou. Iki pertraukos po įvartį „gulbėms“ pelnė Christianas Eriksenas (31`) ir Heung-Min Sonas (41`). Po pertraukos krito dar keturi.
2017-03-12

Anglijos futbolo chuliganai sukėlė riaušes ir sumaištį Londone

Prisimenat filmą „Žaliosios gatvės chuliganai“? Ne? Tiek to, nes vakar buvo rodomas jo kartojimas. Tik šįkart jame aktorių nebuvo... Prieš prasidedant ir pasibaigus Anglijos lygos taurės antrojo rato rungtynėms prie stadiono ribų vyko kova tarp „West Ham United“ ir „Millwall“ sirgalių. Netoli stadiono buvęs 44 metų vyras atsidūrė ligoninėje su durtine žaizda krūtinėje. Jo būklė stabili. Be to, fanai mačo metu kelis kartus įsiveržė į aikštę. „Prieš rungtynes buvo daug muštynių.
2009-08-26

Ištraukti Anglijos futbolo taurės šešioliktfinalio burtai

Pirmadienį ištraukti Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyro šešioliktfinalio burtai, komanda suskirstę poromis.Nugalėtojo titulą ginančio Londono "Chelsea" klubo varžove bus kita elitinio diviziono "Wigan Athletic" vienuolikė.Tuo tarpu Londono "Arsenal" susitiks su antrojo diviziono "Stoke City" ekipa arba "Newcastle United" futbolininkais. 1/32 finalo šių komandų mačas sekmadienį baigėsi be įvarčių (0:0) ir klubams teks žaisti pakartotinas rungtynes.
2008-01-07

Anglijos futbolo asociacijos taurės turnyro aštuntfinalyje

Šeštadienį sužaistos penkerios Anglijos futbolo asociacijos taurės (FA cup) turnyro aštuntfinalio rungtynės, po kurių paaiškėjo tik trys ketvirtfinalio dalyviai. iškovoję pergales į ketvirtfinalį pateko "Manchester United", I diviziono "Millwall" ir II divizione rungtyniaujantis "Tranmere" klubai.