Giannis Antetokounmpo. Šį vyruką iš Graikijos ilgomis rankomis sapnuose „Knicks“ krepšininkai. Jis darė tiesiog viską: pelnė taškus, atkovojo kamuolius, dalino rezultatyvius perdavimus, o Milvokio „Bucks“ 104:93 (32:30, 23:26, 21:17, 28:20) nugalėjo Mindaugo Kuzminsko atstovaujamą Niujorko „Knicks“.

Nuo antrojo kėlinio vidurio iki trečiojo pabaigos dar pirmavo svečiai iš Niujorko, tačiau tada driokstelėjo Giannis Antetokounmpo, kuris lemiamo ketvirčio metu pelnė net 22 taškus.

Iš viso graikas sumetė 32 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o „Knicks“ nesugebėjo rasti priešnuodžių.

Niujorko komandoje varžovų lyderiui bandė prilygti Derrickas Rose`as, kuris po ilgosios pertraukos pelnė 20 taškų ir iš 16 metimų pataikė 13.

Mindaugas Kuzminskas žaidė vos 4 minutes ir per jas spėjo tik pramesti iš toli ir prasižengti.

Milovokio ekipa iškovojo jau 4-ąją pergalę iš eilės ir davė rimtą paraišką patekti į atkrintamąsias. Jiems iki 8 vietos trūksta tik vienos pergalės.

Kiek liūdnesnis valsas Niujorko ekipos stovykloje. Jie nuo 8 vietos atlieka net 5 pergalėmis.

„Knicks“: D. Rose 26, C. Anthony 16, K. Porzingis ir W. Hernangomez (12 atk. kam.) po 13, C. Lee 12.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 32 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Kh. Middleton 18, G. Monroe 17.