Prancūzijos taurės turnyre sužaistos 4 rungtynės. Tiesa, favoritams lengva nebuvo, nes tiek „Paris Saint-Germain“, tiek „Monaco“ turėjo paprakaituoti.

PSG išvykoje 0:2 nugalėjo „Niort“ ekipą. Ledus paryžiečiai pralaužė tik 78-ąją minutę, kai pasižymėjo Javieras Pastore, o 90-ąją minutę tašką paėjo Edinsonas Cavani.

„Monaco“ ekipai buvo dar sunkiau. Jie tik po pratęsimo įveikė „Marseille“ klubą. Pirmąjį įvartį į savo vartus įsimušė ir monakiečius į priekį išvedė y. pele, tačiau Dimitris Payet 43-ąją minutę rezultatą išlygino.

Po pertraukos „Monaco“ į priekį vėl išvedė K. M. Lottinas, tačiau pratęsimą 84-ąją minutę išplėšė Remy Cabella.

Per pratęsimą vėl į priekį išsiveržė svečiai, kai 104-ąją minutę mušė B. Mendy, tačiau tas pats R. Cabella 111-ąją rezultatą išlygino. Pergalingą smūgį 113-ąją minutę atliko Thomasas Lemaras.

Kituose susitikimuose „Guingamp“ 2:1 nugalėjo „Quevilly“, o po 11 metrų baudinių serijos „Avranches“ laimėjo prieš „Strasbourg“ (pagrindinis laikas - 1:1).