29
Valdas Dambrauskas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Vilniaus „Žalgiris“ LFF supertaurę iškovojo po vienintelio 77-ąją minutę kritusio komandos naujoko Mahamane`o Traore įvarčio. Po iškovoto trofėjaus nugalėtojų treneris Valdas Dambrauskas kalbėjo, kad komanda įvykdė išsikeltas užduotis, o svarbiausia – iškovojo pergalę.

29

„Buvo sukurta puiki šventė. Manau, kad žiūrovai grįš namo nenusivylę. Kiekvienas finalas yra bekompromisė kova. Retai finalai būna gražūs ir rezultatyvūs. Didžiulis komandos nuopelnas, kad pavyko nepraleisti įvarčio. Pirmas 35-40 minučių žaidėme tikrai gerai. Manau, kad tai parodė, kad einame teisinga linkme“, – kalbėjo „Žalgirio“ strategas.

Kalbėdamas apie M. Traore įvartį, V. Dambrauskas pabrėžė, kad sėkmė tokiuose epizoduose yra reikalinga, tačiau be žaidėjo pastangų ji neateis: „Jis atsidūrė ten, kur ir turėjo.“

Treneris teigė, kad yra patenkintas komandos pasiruošimu bei nusiteikimu kovai dėl taurės, bet pripažino, kad žaidimas dar nėra toks, koks turėtų būti.

Valdo Dambrausko nuomone, žiūrovams turėjo patikti žaidimas, nes komandos aukštai gynėsi ir neužsidarė prie savųjų vartų. Paklaustas apie į žaidimą „neįsipaišiusį“ Elivelto, kuris antrajame kėlinyje buvo pakeistas, treneris užstojo savo auklėtinį ir teigė nemanąs, kad brazilas sužaidė blogas rungtynes.

Treneriui antrino ir naudingiausiu žaidėju tapęs Vytautas Lukša, kuris pirmajame kėlinyje tiesiog pjaustė „Trakų“ gynybą dešiniajame atakos krašte. „Be abejo, saldus yra kiekvienas finalas, kurį tu laimi. Nežinau, kuo skiriasi nuo praėjusio, galbūt rezultatu (juokiasi). „Trakai“ žaidė gerai. Mums pavyko įmušti įvarti po jų klaidos. Džiugu.“

Senosios sostinės „riterių“ strategas Olegas Vasilenko po rungtynių konstatavo, kad mačas buvo geras bei džiaugėsi pilnomis tribūnomis.

„Abi komandos stengėsi demonstruoti greitą žaidimą. Gaila, bet pralaimėjome. Džiugu, kad iki paskutinės sekundės žaidėjai stengėsi žaisti savo futbolą“, – kalbėjo „Trakų“ treneris.

O. Vasilenko teigimu, „Žalgiris“ – gerai subalansuota komanda, kuri visada stengiasi žaisti aktyviai, tačiau tikino, kad varžovai šiandien niekuo nenustebino.