Čempionų lygos ketvirtfinaliai ir toliau nepraranda įdomumo. Dviejų legendinių vartininkų Ikero Casillaso ir Gianluigi Buffono susitikime triumfavo italas, o Sevilijoje ispanai nugalėjo buksuojančias „lapes“.

„Sevilla“ klubas namuose priėmė „Leicester City“ klubą ir, nors daug daugiau atakavo aikštės šeimininkai, Ispanijos ekipa rungtynes laimėjo rezultatu 2:1 bei paliko Anglijos čempionams šansų atsakomosiose rungtynėse.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo ir daugiau atakavo „Sevilla“, o po pražangos baudos aikštelėje į „Leicester City“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jį uždirbęs Joaquinas Correa pats stojo mušti, tačiau Kasperas Schmeichelis kamuolį sugavo ir ispanai liko nieko nepešę.

Tačiau „Sevilla“ ilgai sausų „lapių“ vartų nelaikė ir jau 25-ąją minutę po nuostabaus Sergio Escudero perdavimo iš karšto tolimu smūgiu galva nuo virpsto pasižymėjo Pablo Sarabia. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti 10 minučių, kamuolio kontrolė buvo 71%-29% aikštės šeimininkų naudai.

Kėlinio pabaigoje galvomis susitrenkė rezultatyvaus perdavimo autorius S. Escudero ir Ahmedas Musa, tačiau daktarams pavyko pastatyti abu žaidėjus ant kojų ir jie tęsė rungtynes.

Antrajame kėlinyje „Leicester City“ pagaliau pavyko palaikyti kamuolį, tačiau 62-ąją minutę mušė antrą įvartį. Stevanas Jovetičius nepagailėjo kamuolio šalia buvusiam komandos draugui Joaquinui Correa, kuris sušaudė K. Schmeichelį.

Vis tik ilgai tylėję „lapės“ prabilo 73-ąją minutę, kai Jamie Vardy gavo kamuolį iš krašto ir pelnė įvartį bei sušvelnino rezultatą 2:1.

Kitose šio vakaro rungtynėse ilgai tylėję „Juventus“ futbolininkai didžiąją laiko dalį kūrė, tačiau nemušė, bet viskas pasikeitė antrajame kėlinyje ir iš Portugalijos „senoji senjora“ išsivežė pergalę 0:2.

Portugalijoje rungtynės vyko „Juventus“ naudai. Čia italai daug ilgiau kontroliavo kamuolį ir rengė daugiau atakų. Neįtikėtiną kvailumą pademonstravo „Porto“ žaidėjas Alexas Tellesas, kuris per dvi minutes gavo dvi geltonas korteles ir rungtynes nuo tada stebėjo iš rūbinės, o jo ekipa liko žaisti 10 prieš 11.

Pirmajame kėlinyje ir antrojo pradžioje įvarčių nebuvo, tačiau tada „Juventus“ prapliupo tiksliais smūgiais. 72-ąją minutę pasinaudojęs palankiai nuo varžovo atšokusiu kamuoliu mušė Marko Pjaca, o jau po dviejų minučių (74`) į tinklą kamuolį pasiuntė Dani Alvesas.