Šakių „Vyčio“ (14/12) komandos pergalinga atkarpa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) baigėsi. Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie 67:72 (14:20, 16:13, 20:17, 17:22) nusileido Jonavos „Sporto klubui“ (6/20).

„Vytis“ antrąjį NKL reguliaraus sezono ratą baigė būdamas šeštoje pozicijoje ir patekdamas į pajėgesnę artėjančių kovų grupę.

Jonavos komanda susitikimą pradėjo sėkmingiau ir jau pirmajame kėlinyje įgavo dviženklę persvarą – 15:4. „Vytis“ deficitą apmažino (14:20), o antrajame ketvirtyje komandas ėmė skirti jau tik taškas – 19:20. Karolio Šaruko dėka „Jonavos sporto klubas“ atitrūko vėl (27:19), tačiau po didžiosios pertraukos Augustinas Jankaitis rezultatą išlygino – 33:33.

Edvino Jezukevičiaus dėka „Vytis“ pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį (35:32) ir pasibaigus trečiajam ketvirčiui tvyrojo lygybė – 50:50. Ketvirtajame ketvirtyje kova buvo atkakli, bet „Vyčio“ iniciatyva buvo neilgai – 62:61. Jonavos klubui pirmaujant 70:64, Tadas Sebežiovas bandė žlugdyti savo buvusią komandą, smeigdamas tritaškį, tačiau jo nepakako.

„Vytis“: G.Radzevičius ir T.Sebežiovas – po 13, P.Beliavičius (1/9 trit.) ir E.Jezukevičius – 10, A.Jankaitis 9 (8 atk. kam.), R.Stankevičius 8, G.Maceina 4, Sh.Jacksonas taškų nepelnė.

„Jonavos sporto klubas“: K.Šarukas 21, L.Grabauskas 15, R.Verbickas 9, M.Dieninis ir T.Milinskas – po 6.