Šeštadienį prasidėjo seniausio pasaulyje Anglijos FA taurės turnyro trečiasis etapas. Puikiai jį pradėjo Jose Mourinho vadovaujama „Manchester United“ vienuolikė, namuose 4:0 palaužusi „Reading“ futbolininkus.

„Reading“ futbolininkai šiuo metu rungtyniauja antrajame pagal pajėgumą Anglijos divizione, o juos treniruoja ilgametis „Manchester United“ gynėjas Jaapas Stamas.

Pirmojo įvarčio šeimininkai laukė vos 7 minutes. Po puikaus Anthony Martialio prasiveržimo ir Juano Matos perdavimo kamuolį į „Reading“ vartus keliu pasiuntė Wayne'as Rooney.

Tai buvo jau 269 jo įvartis vilkint „raudonųjų velnių“ marškinėlius. Rezultatyviausių visų laikų „Man Utd“ futbolininkų sąrašo viršūnėje W.Rooney pagaliau aplenkė legendinį Bobby Charltoną.

15-ąją minutę jau pats A.Martialis užtikrintu smūgiu padvigubino persvarą, o taškus rungtynėse sudėjo 74 ir 78 minutėmis pasižymėjęs Marcusas Rashfordas.