29
Dani Carvajalio gestas „Barcelona“ klubo gerbėjams (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ žaidėjai džiaugėsi po išlyginamojo įvarčio 90-ąją rungtynių minutę, o Dani Carvajalis ne tik triumfavo, bet ir vidurinį pirštą „Camp Nou“ stadione susirinkusiems žaidėjams parodė.

29

„El Clasico“ baigėsi lygiosiomis 1:1, o madridiečiai išlaikė šešių taškų persvarą turnyrinėje lentelėje.

Pirmasis rungtynėse pasižymėjo „Barcelona“ ekipos puolėjas Luisas Suarezas, o rezultatą paskutinėmis akimirkomis išlygino Sergio Ramosas.

Triumfo akimirką D. Carvajalis tikriausiai pamiršo ir tai, kad stadione yra šimtai kamerų ir fotoaparatų ir vidurinio piršto gestu pavaišino „Barcelona“ klubo gerbėjus „Camp Nou“ stadione.

Jei „La Liga“ imsis veiksmų, futbolininkui gresia diskvalifikacija, tačiau „Twitter“ socialiniame tinkle jis teigė, kad nepadorų gestą skyrė tam tikram sektoriui, kuris visas rungtynes jį įžeidinėjo.

„Noriu atsiprašyti dėl savo gesto, kuris buvo tik atsakas kai kuriems gerbėjams, kurie mane įžeidinėjo. Tai neturėjo įvykti“, – rašė Dani Carvajalis.