7
jonas Valančiūnas (nuotr. SCANPIX)

„Raptors“ tik pirmajame kėlinyje leido svečiams iš Filadelfijos pasispardyti – vėliau nuolat didindama savo pranašumą Toronto komanda atvėrė net 31 taško prarają. Penktuoju dvigubu dubliu šį sezoną prie pergalės prisidėjo Jonas Valančiūnas. „Raptors“ pirmadienį namie įveikė „76ers“ ekipą 122:95.

7

JV per 22 minutes pelnė 12 taškų (6/12 dvitaškių), atkovojo 11 kamuolių, blokavo du metimus, perėmė kamuolį ir kartą suklydo.

Prie pergalės daugiausiai prisidėjo Kyle‘as Lowry – 24 taškai ir Terrence‘as Rossas – 22. „76ers“ komandoje išsiskyrė Robertas Covingtonas – 20 taškų.

Toronto komanda su 11 pergalių ir 6 pralaimėjimais pakilo į antrą NBA Rytų konferencijos vietą. Kitas rungtynes JV ir kompanija žais trečiadienį namie su „Memphis Grizzlies“ krepšininkais.