Neįtikėtinos rungtynės sužaistos Anglijos „Premier“ lygoje. 68 minutę „Swansea City“ prieš „Crystal Palace“ turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau per likusį laiką spėjo atsidurti ir besivejančios komandos kailyje. Galiausiai, per teisėjo pridėtą laiką pelniusi net du įvarčius, „Swansea City“ išplėšė fantastišką pergalę 5:4.

19 minutę Wilfriedas Zaha išvedė „Crystal Palace“ į priekį, tačiau ilsėtis komandos išėjo esant lygiam rezultatui – Gylfi Sigurdssonas rezultatą išlygino 36 minutę.

Savo žodį po pertraukos tarė Leroy'us Feras, dviem įvarčiais (66 ir 68 minutėmis) priartinęs, atrodė, „Swansea City“ prie pergales 3:1.

Svečiai į tai atsakė trimis įvarčiais per 9 minutes. Jamesas Tomkinsas mušė 75 minutę, Jackas Corkas kamuolį į savus vartus nukreipė 82-ąją, o rezultatą Christianas Benteke persvėrė 84 minutę.

Vis dėlto paskutiniu mačo didvyriu tapo Fernando Llorente, pelnęs du įvarčius per teisėjo pridėtą laiką ir devynių įvarčių trileryje atnešęs 3 taškus „Swansea City“ ekipai.

„Swansea City“ tik antrą kartą „Premier“ lygoje sugebėjo pelnyti penkis įvarčius. Pirmą kartą tai padarė 2012 metais, kai 5:0 sutriuškino QPR.

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo „Liverpool“ klubas, namuose rezultatu 2:0 nugalėjęs „Sunderland“. Įvarčius pelnė Divockas Origi ir Jamesas Milneris.

„Leicester City“ ir „Middlesbrough“ (2:2), bei „Hull City“ ir „West Brom“ (1:1) pasidalijo po tašką.