17
Angelique Kerber - Karolina Pliškova (nuotr. SCANPIX)

Niujorke vykstančių atvirųjų JAV teniso pirmenybių, kurių prizų fondą sudaro 46,3 mln. dolerių, moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo antroji pagal skirstymą 28–erių vokietė Angelique Kerber.

17

Šeštadienį lemiamoje dvikovoje A. Kerber per 2 valandas ir 9 minutes 6:3, 4:6, 6:4 įveikė pirmą kartą „Didžiojo kirčio“ serijos turnyro finale žaidusią dešimtąją raketę čekę Karoliną Pliškovą ir, laimėjusi antrąjį šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos turnyrą, pirmadienį nutrauks 186 savaites trukusią 34–erių amerikietės Serenos Williams hegemoniją bei taps WTA reitingo lydere.

Sausį atvirąjį Australijos čempionatą laimėjusiai Vokietijos tenisininkei už pergalę Niujorke atiteko 2000 WTA reitingo taškų bei 3,5 mln. JAV dolerių čekis.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo ketvirtas pagal skirstymą brito Jamie Murray'aus ir brazilo Bruno Soareso duetas, finale 6:2, 6:3 nugalėjęs ispanus Pablo Carreno Bustą ir Guillermo Garcią-Lopezą.

Tai buvo antroji Jamie Murray'aus ir brazilo Bruno Soareso pergalė „Didžiojo kirčio“ serijos turnyruose šį sezoną – jie sausį taip pat laimėjo atvirąsias Australijos pirmenybes.