angelique kerber

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „angelique kerber“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „angelique kerber“.

Pirmoji raketė pasaulyje Iga Swiatek turnyre JAV pasiekė revanšą prieš anksčiau ją įveikusią varžovę

Indian Velse (JAV) tęsiasi prestižinis WTA 1000 serijos „BNP Paribas Open“ moterų teniso turnyras, kuriame revanšą pasiekė lenkė Iga Swiatek (WTA-1). Geriausia pasaulio tenisininkė per maždaug 70 minučių 6:4, 6:0 nugalėjo čekę Lindą Noskovą (WTA-29). Šiemet prestižiniame „Australian Open“ turnyre būtent L.Noskova sensacingai eliminavo I.Swiatek (3:6, 6:3, 6:4). Šį kartą I.Swiatek mačo pradžioje nerealizavo dviejų „break pointų“, o trečiajame geime dar pralaimėjo savo padavimų seriją.
2024-03-11

„Australian Open“ – sunkus, bet sėkmingas Igos Swiatek startas

Antradienį Melburne (Australija) tęsiasi pirmasis naujojo sezono „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras – „Australian Open“. Pirmajame rate teko pavargti geriausiai pasaulio tenisininkei lenkei Igai Swiatek (WTA-1). Ji per 1 valandą 50 minučių 7:6 (7:2), 6:2 įveikė JAV atstovę Sofią Kenin (WTA-41). Tai buvo trečia lenkės pergalė prieš JAV tenisininkę iš tiek pat galimų.
2024-01-16

Atvirųjų JAV teniso pirmenybių moterų finalą laimėjo WTA reitingo lydere tapsianti vokietė

Niujorke vykstančių atvirųjų JAV teniso pirmenybių, kurių prizų fondą sudaro 46,3 mln. dolerių, moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo antroji pagal skirstymą 28–erių vokietė Angelique Kerber.
2016-09-11

Po pralaimėjimo Vimbldone – grasinimai nužudyti vokiečių tenisininkę

Septinta planetos raketė, vokietė Angelique Kerber buvo sukrėsta, kai pamatė grasinimus mirtimi „Facebook“ socialiniame tinkle. Praeitais metais Vimbldono turnyro pusfinalį pasiekusi tenisininkė šiais metais iš kovų pasitraukė jau trečiame etape po netikėto pralaimėjimo estei Kaiai Kanepi. Sportininkei grasino lošėjai, kurie buvo įsitikinę, kad jos dėka pralaimėjo visus pinigus, skelbia britų portalas dailymail.co.uk.