9
Į aikštę įbėgęs sirgalius bučiavo Lionelio Messi kojas (nuotr. SCANPIX)

Sugrįžęs į nacionalinę ekipą Lionelis Messi darbo ėmėsi pasiraitojęs rankoves. Pietų Amerikos „Clasico“ vadinamose rungtynėse jis pelnė vienintelį pergalingą įvartį ir padėjo argentiniečiams įveikti principinį varžovą dėl pirmos vietos – Urugvajų.

9

Penkis kartus geriausias planetos futbolininkas L. Messi įvartį pelnė 43-ą minutę tolimu šūviu. Naujasis Argentinos rinktinės treneris Edgaras Bauza liko daugiau nei patenkintas. Pergalę pasaulio vicečempionams pavyko išsaugoti nepaisant 45-ą minutę jaunajai žvaigždei Paulo Dybalai parodytos antros geltonosios kortelės. Persvarą jiems visą antrą kėlinį pavyko išlaikyti žaidžiant mažuma.

Puikų L. Messi sugrįžimą įvertino ir fanas, paskutinėmis rungtynių minutėmis sugebėjęs apeiti apsaugininkus, įbėgti į aikštę ir stverti futbolo žvaigždę į glėbį. Įsiveržėlis pabučiavo L. Messi pėdą ir tuomet buvo išlydėtas apsaugos darbuotojų.

Ketvirtadienį namuose Argentinos futbolininkai 2018 metų pasaulio futbolo čempionato Pietų Amerikos (CONMEBOL) atrankos turnyro 1:0 (1:0) įveikė lyderės poziciją praradusią ir į antrą vietą smuktelėjusią Urugvajaus (13 tšk.) vienuolikę.

Taip pat tašku nuo pirmaujančių argentiniečių atsilieka Kolumbijos bei Ekvadoro komandos. Likusių ketvirtadienio Pietų Amerikos atrankos turnyro septintojo turo rungtynių rezultatai

Bolivija – Peru 2:0 (1:0)

Įvarčiai – Pablo Escobar (38 min.), Ronald Raldes (88 min.).

Kolumbija – Venesuela 2:0 (1:0)

Įvarčiai – James Rodriguez (45+2 min.), Macnelly Torres (81 min.).

Raudonos kortelės: Wilker Angel (79 min.), Rolf Feltscher (90+3 min. – abu Venesuela).

Nerealizuoti 11 m baudiniai: Carlos Bacca (81 min.), James Rodriguez (90+4 min. – abu Kolumbija)

Ekvadoras – Brazilija 0:3 (0:0)

Įvarčiai – Neymar (72 min. iš 11 m baudinio), Gabriel Jesus (87 ir 90+2 min.).

Raudona kortelė: Juan Paredes (76 min. – Ekvadoras)

Paragvajus – Čilė 2:1 (2:1)

Paragvajus – Oscar Romero (6 min.), Paulo Da Silva (9 min.);

Čilė – Arturo Vidal (36 min.).

Raudona kortelė: Gary Medel (90+3 min. – Čilė) Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Venesuela 7 0 1 6 7:19 1

Keturios geriausios Pietų Amerikos rinktinės iškovos kelialapius į 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą Rusijoje, o penktąją vietą užėmusi komanda žais dvejas atkrintamąsias rungtynes su geriausia Okeanijos vienuolike.