7
„Vytis“ po dramatiškos kovos ir pratęsimo palaužė „Telšius“ (nuotr. Organizatorių)

Šakių „Vyčio“ (28/7) komanda labai sunkiai, bet iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), kur namuose po pratęsimo ir dramatiškos kovos 95:89 (19:22, 25:15, 16:19, 18:22, 17:11) palaužė „Telšius“ (14/21).

7

Šakiškiams tai 18 pergalė iš eilės, o „Telšiams“ – 8 pralaimėjimas paeiliui. „Telšiai“ į aikštę žengė nepabūgę „Vyčio“ pergalių serijos ir iškart bandė kelti problemas šakiškiams. Pirmajame ketvirtyje komandos atrodė apylygiai (14:14), o „Vyčiui“ iššaunant į priekį (19:14), netrukus prabildavo ir varžovai – 22:19. Telšiškiams koją kišo klaidos, kol tuo tarpu šakiškiams Karolis Brusokas ir Paulius Beliavičius rinko taškus – 44:37.

Nors po didžiosios pertraukos „Vytis“ ir įgavo dviženklę persvarą (48:37), Ovidijaus Kaminskio šakiškiai neprižiūrėjo, tad šis ėmė tempti savo komandą į priekį – 45:51. Trečiajam ketvirčiui persiritus į antrą pusę ekipas skyrė jau tik 4 taškai (55:51), o likus 44 sekundėms – vos vienas – 57:56. „Vyčiui“ sunkiai sekėsi spręsti „Telšių“ keliamas bėdas (68:64), tačiau šiaip ne taip pavyko skirtumą padidinti iki ryškesnio – 75:66.

Tačiau per pusantros minutės svečiai apvertė viską aukštyn kojomis (72:75) ir likus minutei Šakių klubas turėjo vos 2 taškų persvarą – 76:74. Likus 14 sekundžių Mindaugas Norkus išprovokavo pražangą ir stojo mesti baudų, tačiau pataikė vieną – 75:76. Iškart prasižengė ir telšiškiai, o P.Beliavičius šaltakraujiškai pataikė abu baudų metimus – 78:75. Nors „Telšiai“ atakos nesurengė, Nerijus Barauskas prametė baudas, Laurynas Kaveckis prametė tritaškį, paskutinę kėlinio sekundę M.Norkus pataikė tolimą metimą. Teisėjai po peržiūros taškus įskaitė ir komandų laukė pratęsimas – 78:78.

Jame šakiškiai turėjo kiek daugiau energijos ir jėgų. „Vytis“ įgavo 6 taškų persvarą (87:81) ir nors telšiškiai priartėjo (86:89), labiau apmažinti skirtumo nepajėgė. Nors aikštėje sumaišties netrūko, galiausiai „Vytis“ ėmė užtikrinčiau įrodinėti pranašumą ir iškovojo pergalę 95:89.

„Vytis“: I.Vaitkus 24, P.Beliavičius 23, K.Brusokas 17 (17 atk. kam.), M.Užupis 14, D.Domarkas 6 (7 rez. perd.), E.Serkevičius 5.

„Telšiai“: O.Kaminskis 18, M.Norkus 16 (11 atk. kam.), A.Maneikis ir L.Kaveckis – po 12, T.Domarkas ir N.Barauskas – po 10.