paulius beliavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paulius beliavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paulius beliavičius“.

„Hoptrans“ krepšininkai laimėjo dar vieną turnyrą ir pateko į pasaulio turo etapą

Puerto Rike sekmadienį baigėsi FIBA „Challenger“ serijos vyrų 3x3 krepšinio turnyras, kuriame triumfavo Raudondvario „Hoptrans“ ekipa. Lietuviai ketvirtfinalyje 21:13 pranoko „Hangzhou“ (Kinija) krepšininkus. Nugalėtojams 8 taškus pelnė Šarūnas Vingelis, po 6 – Paulius Beliavičius ir Aurelijus Pukelis, 1 – Modestas Kumpys. Vien iš serbų sudaryto Kinijos klubo neišgelbėjo 6 Gorano Vidovičiaus taškai. Pusfinalyje „Hoptrans“ 21:15 nugalėjo Paryžiaus (Prancūzija) klubą. 7 tšk.
2023-10-16

Nė karto nesuklupę Raudondvario krepšininkai triumfavo Pietų Korėjoje

Pietų Korėjoje surengtą FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyrą laimėjo Raudondvario „Hoptrans“ ekipa (Paulius Beliavičius, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis). Pirmadienį dvi pergales grupėje iškovoję lietuviai užtikrintai pateko į atkrintamąsias varžybas ir antradienį ketvirtfinalyje 22:11 nepaliko vilčių šeimininkams – „Hongcheon“ (Pietų Korėja) krepšininkams. M. Užupis pelnė 8 tšk. ir atkovojo 9 kamuolius, A. Pukelis surinko 6 tšk.
2023-10-03

FIBA 3x3 „Challenger“ turnyro Prancūzijoje ketvirtfinalyje – dramatiška „Hoptrans“ nesėkmė

Prancūzijoje savaitgalį vykusiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre jėgas išbandė dvi Lietuvos komandos. Raudondvario „Hoptrans“ (Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis) ir Marijampolės „Mantinga“ (Evaldas Džiaugys, Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis, Justas Nausėdas) pateko į tą pačią A grupę. Pirmajame ture „Hoptrans“ 21:18 nugalėjo Marselio „Marseille“ (Prancūzija) ekipą. 10 tšk. pelnė ir kamuolius atkovojo A.Pukelis, 8 tšk.
2023-06-11

„Hoptrans“ krepšininkai paskutinę sekundę pralaimėjo prieš „Partizan“, bet pateko į pasaulio 3x3 turo ketvirtfinalį

Ucunomijoje (Japonija) šeštadienį prasidėjo naujasis FIBA 3x3 krepšinio pasaulio turo sezonas. Pirmajame etape Lietuvai atstovauja Raudondvario „Hoptrans“ ekipa (Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis). B grupės starte „Hoptrans“ po dramatiškos kovos 15:16 nusileido „Partizan“ (Serbija). „Hoptrans“ panaikino didžiulį deficitą ir likus žaisti minutę išlygino rezultatą (2:9, 13:13). Tada Marko Stefanovičius pataikė iš toli (13:15), bet „Hoptrans“ nenuleido rankų ...
2023-04-29

Nukeliavo iki pusfinalio: „Gulbelė“ neatsilaikė prieš antrą vietą pasaulio reitinge užimančius serbus

Utrechte (Nyderlandai) sekmadienį finišavo 7-asis 2022 m. FIBA pasaulio vyrų 3x3 krepšinio turo sezono etapas, kuriame iki pusfinalio nukeliavo Šakių „Gulbelė“ (Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis). Ketvirtfinalyje „Gulbelė“ be didesnių problemų 22:15 eliminavo Antverpeno „Antwerp“ (Belgija) komandą, savo gretose turinčią 3 iš 4 Tokijuje ketvirtą vietą užėmusios Belgijos olimpinės rinktinės narių.
2022-09-26

Po sunkios kovos Šakių „Gulbelė“ suklupo prieš vieną stipriausių 3x3 komandų pasaulyje

Lozanoje (Šveicarija) šeštadienį finišavo FIBA pasaulio 3x3 krepšinio turo etapas, kuriame dalyvauja ir Šakių „Gulbelės“ komanda (Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis). Grupės barjerą įveikę lietuviai ketvirtfinalyje susitinko su antrą vietą FIBA pasaulio reitinge užimančia Limano „Huishan NE“ (Serbija) ekipa.  Rungtynių pradžioje dominavę serbai triuškino lietuvius net 14:3, tačiau „Gulbelė“ nenuleido rankų ir sugebėjo atkurti intrigą.
2022-08-20

Sėkmingos savaitės Lietuvos trijulėms – į Pasaulio turą pateko 4 komandos

Po praėjusį savaitgalį įvykusių eilės tarptautinių 3x3 krepšinio turnyrų Lietuvos trijulių komandos atliko šuolius tarptautiniuose reitinguose, o net keturios mūsų šalies ekipos ruošiasi FIBA Pasaulio turo etapų maratonui. Lietuvos jaunimo U21 rinktinės rugpjūčio 6-8 dienomis Prancūzijoje kovėsi pirmuosiuose trijuose FIBA U21 Tautų lygos etapuose. Tiek vaikinai, tiek merginos po dukart laimėjo etapus bei kartą liko trečioje vietoje.
2021-08-10

Trijulių krepšinio savaitgalis: lietuvių ekipų laimėjimai ir išsipildžiusi belgų svajonė

Pirmasis vasaros savaitgalis buvo pažymėtas sėkmingais Lietuvos trijulių ekipų pasirodymais tarptautiniuose turnyruose. Dvi lietuvių komandos – Šakių „Vytis-Gulbelė“ ir Kauno rajono „Tauras“ – dalyvavo „Winline Moscow Open 2021“ turnyre. Lietuviškų klubų keliai susikirto turnyro pusfinalyje, kur 21:17 stipresni pasirodė šakiškiai. Vėliau jie krito prieš „Russia South“ ekipą turnyro finale ir už antrąją vietą buvo apdovanoti 8 tūkst. eurų.
2021-06-07

Lietuvos 3x3 krepšinio komanda – tarp 30 geriausių pasaulio ekipų

Liepos pradžioje „Raudondvaris Challenger“ turnyrą laimėjusi Šakių „Gulbelės“ komanda kaip reikiant papildė savo FIBA reitingo taškų kraitį ir pakilo į aukščiausią vietą komandos istorijoje. FIBA 3x3 krepšinio komandų reitinge Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis šiuo metu žengia 24-oje pozicijoje ir turi 1 232 040 reitingo taškus.
2019-07-08

Paaiškėjo Lietuvos rinktinės sudėtis 3X3 pasaulio krepšinio čempionate

Lietuvos rinktine tapusi „Gulbelė“ laimėjo paskutinį „Hoptrans Winter Open“ etapą Kovo 24-ąją Garliavos sporto ir kultūros centre finišavo dar rudenį prasidėjęs „Hoptrans Winter Open“ 3x3 krepšinio žiemos sezonas. Penktojo etapo nugalėtojais ir vėl tapo Šakių „Gulbelės“ krepšininkai, kurie dar prieš paskutinį etapą buvo beveik užsitikrinę Lietuvos rinktinės vardą.