Šakių „Vyčio“ (1/6) komanda patyrė dar vieną nesėkmę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namuose 76:88 (26:33, 19:19, 14:15, 17:21) nusileido lygos lyderei Marijampolės „Sūduvai-Mantingai (6/1).

Pirmajame ketvirtyje abi komandos demonstravo galingą puolimą. „Sūduvos-Mantingos“ ekipa išsiveržė į priekį ir įgavo dviženklę persvarą (31:19), tačiau ją perpus nurėžė „Vytis“ – 26:31. Kelis metimus pataikė „Vyčio“ naujokas Tadas Sebežiovas, taškų pridėjo ir Paulius Beliavičius, todėl deficitas sumažėjo iki 2 taškų – 43:45.

Po didžiosios pertraukos dvi tikslias atakas surengė Marijus Užupis (49:52), tačiau tada marijampoliečiai atsakė spurtu – 63:51. Nors „Vytis“ dar turėjo kėlinį išsigelbėti, sekė nemažai padrikų atakų, neišnaudotų progų, tad galiausiai pergalę šventė „Sūduva-Mantinga“.

Šakiuose debiutavęs T.Sebežiovas per 29 minutes pelnė 10 taškų (4/8 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

„Vytis“: P.Beliavičius 25 (5/11 trit., 9 atk. kam.), M.Užupis 20, T.Sebežiovas 10, P.Butkevičius 9, E.Jezukevičius 8 (8 atk. kam.), G.Maceina 4.

„Sūduva-Mantinga“: A.Kieža 20 (9 atk. kam.), G.Matulis 18, E.Ežerskis 15, E.Šaulys 14, A.Udras 10.