marijus užupis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „marijus užupis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „marijus užupis“.

Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė po pratęsimo suklupo ketvirtfinalyje

Prancūzijoje savaitgalį vyko antrasis šių metų „Pro League“ 3x3 krepšinio turnyras, kuriame žaidė ir olimpinei atrankai besiruošianti Lietuvos vyrų rinktinė. Į C grupę patekę lietuviai startavo galingai. Mūsiškiai net 21:6 sutriuškino Briuselio (Belgija) ekipą, o vėliau 22:20 įveikė latvių „Kandava Turiba“ ekipą ir užtikrintai pateko į ketvirtfinalį. Deja, atkrintamųjų varžybų starte Lietuvos rinktinė po pratęsimo 17:19 nusileido Antverpeno „TOPdesk“ (Belgija) klubui.
2024-02-19

Pukelis ir Užupis paliko „Sūduvą-Mantingą“: ruošis olimpinės atrankos turnyrui

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje prieš „7bet-NKL“ antrojo etapo pradžią įvyko permainos. Komandą paliko Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis, kurie visą dėmesį skirs pasirengimui 3x3 krepšinio olimpiniam atrankos turnyrui, o prie ekipos prisijungė Giedrius Bergaudas. 23 metų 212 cm ūgio G. Bergaudas 2016-2021 m. tobulėjo Kauno „Žalgirio“ sistemoje, o 2021-2023 m. atstovavo Prienų krepšinio komandai LKL. 2023-2024 m. sezoną vidurio puolėjas pradėjo Prancūzijos trečioje lygoje.
2024-01-16

Nė karto nesuklupę Raudondvario krepšininkai triumfavo Pietų Korėjoje

Pietų Korėjoje surengtą FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyrą laimėjo Raudondvario „Hoptrans“ ekipa (Paulius Beliavičius, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis). Pirmadienį dvi pergales grupėje iškovoję lietuviai užtikrintai pateko į atkrintamąsias varžybas ir antradienį ketvirtfinalyje 22:11 nepaliko vilčių šeimininkams – „Hongcheon“ (Pietų Korėja) krepšininkams. M. Užupis pelnė 8 tšk. ir atkovojo 9 kamuolius, A. Pukelis surinko 6 tšk.
2023-10-03

Belgams vilčių nepalikę lietuviai – per žingsnį nuo Europos 3x3 čempionato medalių

Jeruzalėje (Izraelis) ketvirtadienį tęsiasi Europos vyrų 3x3 krepšinio čempionatas, kuriame kovą dėl aukščiausių vietų tęsia Lietuvos rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis). Čempionato ketvirtfinalyje lietuviai 21:12 pranoko Belgijos rinktinę. E.Džiaugys ir A.Pukelis pelnė po 7 taškus, M.Užupis – 5, o Š.Vingelis – 2. Belgų gretose išsiskyrė tik Dennisas Donkoras (6 tšk.
2023-09-07

Galingai startavę Lietuvos krepšininkai – Europos 3x3 čempionato ketvirtfinalyje

Jeruzalėje (Izraelis) antradienį prasidėjo Europos vyrų 3x3 krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos rinktinė (Evaldas Džiaugys, Aurelijus Pukelis, Marijus Užupis, Šarūnas Vingelis). B grupės starte antradienį lietuviai nesunkiai – 21:13 – nugalėjo čekus.
67
2023-09-05

Raudondvario „Hoptrans“ žengė į FIBA 3x3 „Challenger“ turnyro ketvirtfinalį

Prištinoje (Kosovas) vykstantį FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyrą sėkmingai pradėjo Raudondvario „Hoptrans“ komanda. Šeštadienį C grupės pirmajame ture lietuviai 22:11 nepaliko vilčių „San Juan“ (Puerto Rikas) klubui. Aurelijus Pukelis pelnė 8 taškus ir atkovojo 7 kamuolius, Paulius Beliavičius pelnė 6 tšk., Modestas Kumpys surinko 5 tšk. ir sugriebė net 13 atšokusių kamuolių, o Marijus Užupis pridėjo 3 tšk.
2023-07-15

„Hoptrans“ FIBA pasaulio 3x3 turo etape pateko į ketvirtfinalį: nesutrukdė net ir stebuklus išdarinėję amerikiečiai

Makao vykstančiame ketvirtajame šio sezono FIBA pasaulio 3x3 krepšinio turo etape į ketvirtfinalį iškopė Raudondvario „Hoptrans“. Pirmajame B grupės ture lietuviai 19:18 palaužė „Wuxi“ (Kinija) pasipriešinimą. Iš serbų ir kinų sudaryta komanda likus žaisti 21 sek. po tolimo Li Haonano metimo priartėjo iki minimumo, bet per paskutines sekundes abi komandos daugiau taškų nepelnė ir „Hoptrans“ atsilaikė. Nugalėtojams 9 taškus pelnė ir 7 kamuolius atkovojo Aurelijus Pukelis.
2023-07-08

Priešpaskutinę sekundę pergalę išplėšęs Pukelis padėjo „Hoptrans“ užimti 3-ią vietą Prancūzijoje

Prancūzijoje pasibaigusiame FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyre trečią vietą užėmė Raudondvario „Hoptrans“ žaidėjai (Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis). Šeštadienį turnyro ketvirtfinalyje „Hoptrans“ dramatiškai 18:17 įveikė Omahos „3Ball“ (JAV) ekipą.
2023-07-01

FIBA 3x3 „Challenger“ turnyre Prancūzijoje – pergalinga „Hoptrans“ krepšininkų diena

Prancūzijoje penktadienį prasidėjo FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyras, į kurį atvyko ir Raudondvario „Hoptrans“ krepšininkai (Paulius Beliavičius, Modestas Kumpys, Aurelijus Pukelis ir Marijus Užupis). Pirmą reitingo numerį turnyre gavę „Hoptrans“ žaidėjai A grupėje startavo pergale 15:13 prieš Ašdodo „Ashdod“ (Izraelis) ekipą. M. Užupis nugalėtojams pelnė 7 taškus, A. Pukelis – 5 (5 atk. kam.
2023-06-30

„Hoptrans“ krepšininkai Kinijoje startavo dviem pergalėmis

Kinijoje vykstantį FIBA 3x3 „Challenger“ serijos vyrų krepšinio turnyrą šeštadienį sėkmingai pradėjo Raudondvaro „Hoptrans“ ekipa, tapusi grupės nugalėtoja ir patekusi į ketvirtfinalį. Pirmajame A grupės ture „Hoptrans“ 22:16 pranoko tik 3 žaidėjus užregistravusią „Princeton“ (JAV) ekipą. Marijus Užupis pelnė 11 taškų (4/9 tolimų metimų) ir atkovojo 6 kamuolius, Aurelijus Pukelis surinko 8 tšk. ir atkovojo 8 kamuolius, Paulius Beliavičius pridėjo 2 tšk., Modestas Kumpys – 1 (5 atk. kam.