5
 Šakių „Vytis“ - „Mantinga-Sūduva“ (nuotr. Organizatorių)

Šakių „Vyčio“ (23/7) komanda įgavo neįtikėtiną pagreitį bei šventė jau tryliktąją pergalę paeiliui Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Nerijaus Zabarausko auklėtiniai namuose 86:78 (18:24, 31:21, 18:11, 19:22) įveikė lyderę Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (24/5).

5

Mačas prasidėjo labai atkakliai: po sėkmingų atkarpų į priekį tai išsiverždavo marijampoliečiai, tai „Vytis“ imdavo grėsmingai kvėpuoti į nugarą varžovams. Įpusėjus pirmajam kėliniui „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 14:5, tačiau keli „Vyčio“ tritaškiai situaciją pakeitė – 21:24. Rezultatą išlygino Paulius Beliavičius (39:39), o tada jau šakiškiai po truputį perėmė vadžias į savo rankas – 49:45.

Puikiai žaidęs Ernestas Serkevičius padėjo „Vyčiui“ atsiplėšti 58:49, o trečiojo kėlinio pabaigoje šakiškiai jau turėjo solidžią persvarą – 67:52. Vis tik keli sėkmingi svečių metimai leido priartėti (64:69) ir įpusėjus paskutiniam ketvirčiui komandas skyrė 2 taškai – 72:74. Vis tik per paskutines minutes pranašumą įrodė „Vytis“ ir šventė pergalę 86:78.

„Vytis“: I.Vaitkus 24 (8 atk. kam.), E.Serkevičius 21, P.Beliavičius bei M.Užupis – po 8, V.Sragauskis, K.Brusokas ir P.Abramavičius – po 7, D.Domarkas (9 rez. perd., 7 kld.) ir A.Birgelis – po 2. „Sūduva-Mantinga“: M.Valukonis 21 (8 atk. kam.), A.Kieža 15 (10 atk. kam.), D.Sabeckis 14 (3/11 trit.), D.Bičkauskis 12, R.Stankevičius 7.