Šakių „Vyčio“ (10/10) komanda pagaliau nutraukė nesėkmingą atkarpą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namie po sudėtingos kovos 81:76 (11:30, 23:17, 25:16, 22:13) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (4/17).

Susitikimo pradžia „Vyčio“ komandai buvo tiesiog košmariška. Nors per pirmąją minutę pavyko pelnyti 4 taškus (4:1), vėliau puolimas sustojo, o Molėtų komanda ėmė tiesiog siautėti ir atitolo jau 30:11. „Vyčio“ ekipai teko spręsti rimtas problemas, ėmė virti ir nemenkos aistros bei įpusėjus antrajam ketvirčiui šakiškiai ėmė mažinti deficitą.

Iki didžiosios pertraukos pavyko jį aptirpdyti iki 13 taškų (34:47), o puikią kovą demonstravęs Edvinas Jezukevičius, iš toli prabilęs po ligos grįžęs Marijus Užupis ir Edgaras Stanionis tempė „Vytį“ į priekį. Spurto dėka komandas ėmė skirti jau tik 4 taškai (59:63) ir ketvirtajame kėlinyje svarbius šūvius pataikė E.Stanionis – 68:71.

Po Tado Sebežiovo tritaškio, likus kiek daugiau nei 2 minutėms, „Vytis“ ėmė pirmauti (73:71), tačiau varžovai rezultatą išlygino – 73:73. Lygu buvo ir likus pusantros minutės (76:76), bet tada baudos metimą pataikė E.Stanionis, dvitaškį – Rokas Stankevičius, o galiausiai E.Stanionis pridėjo dar du baudų metimus ir pergalė atiteko „Vyčiui“ – 81:76.

Šiame mače į rikiuotę sugrįžo Marijus Užupis, bet žaisti negalėjo Paulius Beliavičius.

„Vytis“: E. Stanionis 23 (7 atk. kam.), E.Jezukevičius 16, R.Stankevičius 11, M.Užupis ir T.Sebežiovas – po 10, G.Maceina 8, A.Venckus 3, A.Jankaitis taškų nepelnė.

Ežerūnas“: J.Zakas 17, D.Giedraitis 16, M.Pociukonis 13, E.Narušis 12, A.Valiulis 7, P.Skurdauskas 6, T.Jagėla 3, I.Repšys 2.