rokas stankevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rokas stankevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rokas stankevičius“.

„Vytis“ antrus metus iš eilės pasidabino NKL bronzos medaliais

Šakių „Vytis“ antrus metus iš eilės pasidabino Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) bronzos medaliais. Aurimo Jasilionio auklėtiniai Jonavoje rungtynėse dėl trečiosios vietos 90:76 (25:10, 25:25, 15:22, 25:19) nugalėjo pastarųjų dvejų metų čempionę Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“. Tai reiškia, kad „Vytis“ išsaugojo viltis žaisti LKL, kadangi to padaryti negali abi finalininkės – Kauno „Žalgirio“ dubleriai ir Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“. Praėjusį sezoną tos pačios prabos medalius „Vytis“ iškovo...
2018-04-14

Penktosios savaitės MVP – dar vieną karjeros rekordą pagerinęs Rokas Stankevičius

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Rokas Stankevičius praėjusią savaitę ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, o dar du solidūs pasirodymai kauniečiui padovanojo antrąjį iš eilės NKL naudingiausio savaitės žaidėjo titulą. Puolėjas neįmenama mįsle tapo „Palangos“ ekipai, kai per 34 minutes pelnė 33 taškus (11/13 dvit., 3/5 trit., 2/2 baud. met.), taip sužaisdamas rezultatyviausias karjeros rungtynes. Be to, puolėjas atkovojo penkis ir perėmė du kamuolius, surinkdamas 33 naudingumo balus.
2017-11-07

Paulius Beliavičius sukūrė gražiausią „Vyčio“ pusfinalio epizodą

Nors Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalio serija Šakių „Vyčiui“ sėkminga nebuvo, gražių epizodų joje buvo galima išvysti. Penktojoje vietoje atsidūrė bloką išrašęs Rokas Stankevičius, ketvirtoje – dar vienas jo geros gynybos pavyzdys, leidęs užbaigti ataką gražiais taškais iš po krepšio. Trejetuką pradeda Pauliaus Beliavičiaus taškai su pražanga, antroje vietoje – Sheltono Jacksono blykstelėjimai paskutinėmis kėlinių sekundėmis.
2017-04-05

„Visų žvaigždžių“ dienoje – lietuviškasis Jamesas Hardenas

Prieš savaitę Šakių „Vyčio“ gynėjas Augustinas Venckus surengė tokį pasirodymą, kokį atsiminti turėtų dar ilgai. Tiesa, nors tai ir vyko Šakių krepšinio lygos (ŠKL) „Žvaigždžių dienoje“. A.Venckus tąsyk laimėjo įgūdžių konkursą, o taip pat rungtynių metu pasižymėjo 35 taškais. Gynėjas pataikė net 11 tritaškių iš 25 ir taip pat atkovojo 7 kamuolius. „Vyčio“ treneris Virginijus Sirvydis per pertraukėlę savo auklėtinį drąsino smagintis kuo labiau: „Jei krenta ir esi laisvas – mesk.
2017-02-06

Nugalėti vieni iš NKL lyderių

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) antrąją pergalę iš eilės iškovojo Šakių „Vytis“ (16/16), kuris išvykoje 73:66 (15:21, 25:14, 14:19, 19:12) nugalėjo Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“ (23/9).   Kiek sėkmingiau rungtynes pradėjo klaipėdiečiai (7:3), o „Vyčiui“ pabandžius priartėti Viktoras Chodosovskis smeigė tritaškį – 12:6. Iki ketvirčio pabaigos „Nafta-Uni-Akvaservis“ pranašumą išsaugojo, bet vėliau sekė spurtas 11:0 ir „Vytis“ jau buvo priekyje – 28:23. Šeimininkai bandė naikinti defic...
2017-02-02

Po tragiškos mačo pradžios parodytas kovingumas padėjo nukauti „Ežerūną“

Šakių „Vyčio“ (10/10) komanda pagaliau nutraukė nesėkmingą atkarpą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namie po sudėtingos kovos 81:76 (11:30, 23:17, 25:16, 22:13) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (4/17). Susitikimo pradžia „Vyčio“ komandai buvo tiesiog košmariška.