Pergalė Joniškyje leido žengti antrą žingsnį ketvirtfinalio link

Šakių „Vytis“ yra per žingsnį nuo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio. Aštuntfinalio mače, vykusiame svečiuose, „Vytis“ 105:87 (17:29, 31:25, 30:13, 27:20) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0.

„Delikateso“ komanda savo sąlygas diktuoti ėmė nuo mačo pradžios ir per dvi minutes atitrūko 10:2. Taiklumo trūkumas ir neprotingi sprendimai kišo koją „Vyčiui“, tačiau deficitą apmažinti pavyko – 13:15. Vis tik šeimininkai darkart spurtavo ir galiausiai po pirmojo kėlinio buvo priekyje 29:17.

Rezultatyviai besiklosčiusiose rungtynėse „Vytis“ vis buvo atsiliekančių vaidmenyje (26:34), nors taškus rinkti aktyviai ėmė Augustinas Jankaitis – 36:42. Du Gyčio Radzevičiaus tritaškiai skirtumą sumažino (44:47), o pasibaigus ketvirčiui „Vytis“ atsiliko 48:54.

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir, metimus pataikius Gyčiui Radzevičiui, Edvinui Jezukevičiui ir Sheltonui Jacksonui atsiliko 58:60. Galingai į aikštę žengė Ernestas Serkevičius, kurio tritaškis padėjo „Vyčiui“ pirmąkart mače išsiveržti į priekį (61:60), o netrukus šis gynėjas ėmė siautėti. Jis rinko vieną tašką po kito, tolimus metimus pataikė puikiai ir būtent tritaškiu baigė trečiąjį kėlinį – 78:67.

Ketvirtame kėlinyje „Vytis“ saugojo persvarą (87:71) ir tiesiog dominavo aikštėje. Įmetus šimtąjį tašką, komandas skyrė apvalus skaičius (100:80), tad likusių 2 minučių Joniškio klubui nepakako kažką pakeisti.

„Vytis“: Gytis Radzevičius 28 (10 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 20, Paulius Beliavičius 17, Ernestas Serkevičius 11 (6 min.), Augustinas Jankaitis 10 (12 atk. kam.).

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 26, Tadas Pažėra 21, Nerijus Barauskas 14, Mantas Kadzevičius 10.