nerijus barauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nerijus barauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nerijus barauskas“.

Pergalė Joniškyje leido žengti antrą žingsnį ketvirtfinalio link

Šakių „Vytis“ yra per žingsnį nuo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio. Aštuntfinalio mače, vykusiame svečiuose, „Vytis“ 105:87 (17:29, 31:25, 30:13, 27:20) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0. „Delikateso“ komanda savo sąlygas diktuoti ėmė nuo mačo pradžios ir per dvi minutes atitrūko 10:2. Taiklumo trūkumas ir neprotingi sprendimai kišo koją „Vyčiui“, tačiau deficitą apmažinti pavyko – 13:15. Vis tik šeimininkai darkart spurtavo ir galiausiai...
2017-03-04

LSKL: vidutiniokai pabandė įkasti lyderiams

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) vaikinų tryliktasis turas išsiskyrė tuo, kad dvikovų favoritėmis laikytos ekipos turėjo kaip reikiant pasistengti: vienerios rungtynės baigėsi tik po pratęsimo, trejos - paskutinėmis sekundėmis ir tik vienoje dvikovoje užfiksuotas triuškinantis rezultatas. Mažiausiai intrigų kėlė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) ir Vilniaus universitetu (VU) krepšininkų dvikova.