tadas pažėra

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tadas pažėra“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tadas pažėra“.

LKL naujokai pristatė naujoką, tačiau vis dar ieško pamainos Kariniauskui

Pirmadienį pirmąsias sezono rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) sužaisiantys Mažeikių „M Basket-DELAMODE“ krepšininkai sulaukė papildymo. Prie komandos prisijungė 25-erių gynėjas Tadas Pažėra, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis, kuri įsigalios pasibaigus dviejų savaičių bandomajam laikotarpiui. „Neatvykus Vaidui Kariniauskui, susidūrėme su žaidėjų trūkumu tiek treniruotėms, tiek ir rungtynėms, tad džiugu, kad Tadas sutiko prisijungti prie mūsų komandos.
2023-09-18

Utenos klubo gretas paliko gynėjas

Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ klubas atsisveikino su 24 metų 194 cm ūgio gynėju Tadu Pažėra. Peržiūroje dalyvavęs krepšininkas padėjo D.Kairio treniruojamai ekipai tuomet, kai iš rikiuotės iškrito vienas komandos lyderių Alexas Hamiltonas. Atėjus rinktinių pertraukai Aukštaitijos klubo trenerių štabas nusprendė, kad žaidybinio laiko gynėjui suteikti negalės – buvo priimtas sprendimas atsisveikinti su 24-erių šiauliečiu.
2022-11-06

20-ies taškų pranašumą išbarstę lietuviai krito prieš vokiečius ir liko šešti

Lietuvos jaunių iki 19 metų (U-19) rinktinė pasaulio čempionate liko šešta. Mūsiškiai kovoje dėl penktosios vietos 74:80 (23:13, 16:15, 18:23, 17:29) pralaimėjo vokiečiams. Lietuviai išbarstė 20-ies taškų persvarą. Vyriausiasis Lietuvos rinktinės treneris Rimantas Grigas rungtynes pradėjo netikėtu starto penketu. Jame buvo iki tol svarbaus vaidmens neatlikęs Tadas Pažėra. Pirmajame kėlinyje aikštėje pasirodė dar du čempionate mažai žaidę krepšininkai – Donatas Kupšas, Mantvydas Žukauskas.
2017-07-09

Pergalė Joniškyje leido žengti antrą žingsnį ketvirtfinalio link

Šakių „Vytis“ yra per žingsnį nuo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalio. Aštuntfinalio mače, vykusiame svečiuose, „Vytis“ 105:87 (17:29, 31:25, 30:13, 27:20) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:0. „Delikateso“ komanda savo sąlygas diktuoti ėmė nuo mačo pradžios ir per dvi minutes atitrūko 10:2. Taiklumo trūkumas ir neprotingi sprendimai kišo koją „Vyčiui“, tačiau deficitą apmažinti pavyko – 13:15. Vis tik šeimininkai darkart spurtavo ir galiausiai...
2017-03-04

„Šiaulių” gretas papildė Mindaugo Žukausko sūnus

Garsaus buvusio krepšininko Mindaugo Žukausko sūnus Mantvydas nuo šiol gins dviejų komandų garbę. Natural Pharmaceuticals-RKL čempionato A divizione rungtyniaujančios Kuršėnų „Grafų baldų-KA Saulės“ žaidėjas rungtyniaus Šiaulių „Šiaulių“ komandoje. RKL apie tai pranešė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atstovai. Pagal nuo praėjusio sezono galiojančią Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) tvarką, jauni žaidėjai, gimę iki 1997 m., gali turėti dviejų lygų licencijas.