16
“Žalgiris“ - “Nevėžis“ (nuotr. Fotodiena.lt/Pauliaus Peleckio)

Užtikrintai į „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalį žengė Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Čempionai „Lietuvos ryto“ arenoje po pertraukos nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžiui“ 77:63 (15:6, 18:23, 27:9, 17:25).

16

Varžovas. Žalgiriečiai „KIDY tour – Karaliaus Mindaugo taurės“ pusfinalyje susitiks su Prienų-Birštono „Vytautu“. Šeštadienį pusfinalio pradžia – 13 val.

Startas. „Žalgiris“ jau nuo pirmųjų minučių griebė jautį už ragų ir plienine gynyba prispaudė „Nevėžį“ 11:2. Per pirmąjį kėlinį „Nevėžis“ sukrapštė tik šešis taškelius, o žalgiriečiai pirmavo 15:6.

Pusiausvyra. Tačiau „Žalgiris“ neišlaikė iniciatyvos ir jau antrojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (25:25). Pertrauka prasidėjo Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniams pirmaujant tik 33:29.

Nokautas. Kauno klubas po pertraukos grįžo į aikštę gerokai žvalesnis ir jau per porą minučių susikrovė solidžią persvarą 43:29. Po penkių minučių spurto 18:0 „Nevėžis“ buvo pasiųstas į nokautą 51:29. Kėdainiečiai kėlėsi ir kiek panervino Š.Jasikevičių, ketvirtajame kėlinyje sumažindami skirtumą iki vienženklio. Bet Kauno klubas ramiai užbaigė rungtynes išlaikydamas pergalę.

Statistika. „Žalgiris“: M.Pocius 14, P.Jankūnas 10, L.Lekavičius 9, B.Motumas, I.Vougioukas ir O.Hanlanas po 8.

Nevėžis“: T.Kingas 15, E.Ežerskis 12, M.Kupšas 10, V.Volkus 7.