13
“Real“ - “Roma“ dvikova (nuotr. SCANPIX)

Kaip pagrindinis Madrido „Real“ treneris UEFA Čempionų lygoje debiutavęs Zinedine‘as Zidane‘as geresnės pradžios ir negalėjo norėti. Jo auklėtiniai pirmose aštuntfinalio rungtynėse išvykoje 2:0 įveikė „Roma“ komandą, o ekipos žvaigždė Cristiano Ronaldo pelnė iš kojų verčiantį įvartį.

13

Pirmą kėlinį „Stadio Olimpico“ stadione susirinkę žiūrovai įvarčių nesulaukė, tačiau viską atpirko antrojo kėlinio pradžia, kai nuo varžovo „pabėgęs“ ir vėliau gražiai jį apgaulingu triuku „išmaudęs“ C. Ronaldo tiksliu smūgiu į tolimąjį dešinį vartų kampą pelnė pirmąjį įvartį. Iš džiaugsmo šokinėjo ir pats Z. Zidane‘as.

„Roma“ dėjo visas pastangas, kad rezultatą išlygintų, tačiau dvikovos pabaigoje nuo atsarginių suolo pakilęs Jese Rodriguezas individualiu reidu antrą kartą nuginklavo aikštės šeimininkų vartininką.

„Čempionų lygoje svarbu pelnyti įvartį ir nepraleisti į savo vartus. Tai ir padarėme, - kalbėjo Z. Zidane‘as. – Esame komanda, grupė ir mažiau rungtyniaujantys žaidėjai taip pat labai svarbūs, nes laimėsi kažką kartu.“

„Real“ strategas pažymėjo, kad pirmoji rungtynių dalis buvo itin sunki, tačiau po pertraukos sukurtos progos leido pasijusti geriau.