27 metų Norvegijos sprinterė Ezinne Okparaebo trumpame vaizdo įraše pademonstravo neįtikėtiną šuolio jėgą. Socialiniuose tinkluose paviešintas pratimas, kur lengvaatletė šoka per šešis laiptus į viršų, pretenduoja tapti interneto hitu.

Atrodytų be didesnių Nigerijoje gimusi norvegė šuoliuoja šešialaipčiais šuoliais iki pat tribūnos stadione viršaus. 100 m per 11.10 sek. įveikianti E. Okparaebo yra viena greičiausių Norvegijos bėgikių.

Jei bėgimo takelyje ji imtų nuobodžiauti, galėtų drąsiai pasukti šuolių į aukštį ar tolį sektorius.

Įdomu, kad 2012 metų Europos lengvosios atletikos čempionate Helsinkyje norvegę be medalio paliko ne kas kitas, o Lietuvos sprinto žvaigždė Lina Grinčikaitė. Pastaroji 100 m distanciją įveikė 11,32 sek. ir iškovojo bronzos medalį. Lietuvė 0,07 sek. aplenkė E. Okparaebo, kuri liko ketvirta. Sprinterės užfiksuotos apsikabinusios.