Su Vladimiro Putino administracijos vadovu susitikusi Pamela Anderson prabilo apie laukinę gamtą

Aktorė Pamela Anderson pirmadienį susitiko su Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovu ir paragino Maskvą aktyviau prisidėti prie nykstančių gyvūnų apsaugos.

Pamela Anderson (nuotr. Vida Press)
5

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Pamela Anderson susitiko su Vladimiro Putino administracijos vadovu

Kanadiečių kilmės buvusi serialo „Gelbėtojai“ 48 metų žvaigždė susitikime su Sergejumi Ivanovu, kurį transliavo televizija, iškėlė virtinę problemų, tarp kurių ir nykstančių Amūro tigrų apsauga, ir draudimai medžioti ruonių jauniklius, ir laikyti orkas nelaisvėje jūrų muziejuose – akvariumuose.

„Manau, kad Rusija tikrai galėtų palenkti širdis ir protus Vakaruose, jeigu Rusija užimtų pirmaujančią poziciją gamtos apsaugos ir gyvūnų teisių srityse“, – sakė P. Anderson, sėdėdama prie apskrito stalo su S.Ivanovu ir Tarptautinio gyvūnų apsaugos fondo IFAW (International Fund for Animal Welfare) aktyvistais.

REKLAMA

„Milijonai žmonių visame pasaulyje laukia pasaulio lyderių, kuriems rūpėtų gamtos, biologinės įvairovės ir gyvūnų teisių apsauga“, – sakė ji.

„Rusija įrodė esanti šalis, nebijanti imtis drąsių veiksmų, kai tų veiksmų reikia“, – kalbėjo P. Anderson.

P. Anderson buvo surengta privati ekskursija po istorinę Kremliaus tvirtovę ir Maskvos centrą. Ji džiaugėsi šiltu S.Ivanovo priėmimu. „Man šios dienos susitikimas yra labai neįprastas ir įdomus, nes galiu pasikalbėti su gražiomis moterimis apie laukinės gamtos ir labai gražių gyvūnų apsaugos problemas“, – sakė S.Ivanovas, buvęs KGB agentas.

P. Anderson į Rusiją atvyko prieš tai parašiusi laišką V.Putinui, kuriame paprašė paremti jos aplinkos apsaugos kampaniją, ypač kovą su banginių medžiokle.

Rugsėjo mėnesį aktorė dalyvavo Vladivostoko ekonominiame forume Rusijos Tolimuosiuose rytuose ir paragino Rusiją daugiau prisidėti prie laukinės gamtos išsaugojimo.

P. Anderson neseniai dalyvavo labdaros aukcione, kuriame surinktos lėšos buvo skirtos nykstančių gyvūnų rūšių apsaugai, ir už 3 mln. rublių (40 tūkst. eurų) pardavė savo garsųjį raudoną maudymosi kostiumėlį, su kuriuo filmavosi dešimtojo dešimtmečio televizijos seriale „Gelbėtojai“.

Pamela Anderson (nuotr. Vida Press)


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų