„Serie A“ čempionate sekmadienį žaidžiamos 6 rungtynes. Savo šanso pakilti lentelėje neišnaudojo „AS Roma“ futbolininkai. Romos ekipa namuose 0:2 pralaimėjo „Atalanta“ futbolininkams.

Pirmąjį kėlinį kontroliavo namie žaidę „AS Roma“ ekipa, tačiau pasižymėti sostinės komandos futbolininkams nepavyko, o 40-ąją minutę „Atalantos“ saugas, Alejandro Gomez, nuginklavo „Romos“ vartininką ir išvedė svečius į priekį.

Antrajame kėlinyje ir vėl iniciatyva priklausė šeimininkams, tačiau 81-ąją minutę, po keitimo pasirodęs „AS Roma“ gynėjas Maicon užsidirbo raudoną kortelę, bei teisėjas paskyrė vienuolikos metrų baudinį į šeimininkų vartus, kurį sėkmingai realizavo Germanas Denis. Per likusį laiką du „Atalantos“ žaidėjai gavo raudonas korteles, visgi Romos žaidėjai tuo nepasinaudojo ir „Atalanta“ šventė sunkią pergalę išvykoje.

Po pegalės „Atalanta“ ekipa pakilo į 9-ąją vietą, o „Romos“ futbolininkai išliko 4-oje vietoje, tačiau prarado puikią galimybę bent trumpam pakilti į pirmą vietą.