7
„Vyčio“ - „Rasų“ susitikimo akimirkos Gedimino Jokūbaičio nuotr.

Šakių „Vyčio“ (7/4) komanda grįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namuose po didžiosios pertraukos 88:67 (18:21, 22:17, 23:11, 25:18) įrodė pranašumą prieš Raseinių „Rasus“ (2/9).

7

Pirmajame kėlinyje komandos atrodė lygiaverčiai ir „Rasai“ į priekį ženkliau išsiveržė tik ketvirčiui einant į pabaigą – 19:13. Dovydo Rediko metimai padėjo „Vyčiui“ priartėti (24:25), tačiau atkarpa 6:0 leido svečiams vėl atstatyti turėtą persvarą.

Paulius Beliavičius šaltakraujiškai pataikė baudų metimus, persvėrusius rezultatą (32:31), o po didžiosios pertraukos šakiškiai jau ėmė įrodinėti savo pranašumą ir pelnę 14 taškų be atsako gerokai atitrūko – 62:45. Kai D.Rediko vedamas „Vytis“ vis tolo, „Rasams“ tapo labai sunku pakeisti situaciją, tad per paskutinį kėlinį Šakių komanda tik užtikrintai žengė pergalės link – 88:67.

„Vytis“: D.Redikas 28 (9 atk. kam.), P.Beliavičius 13, M.Užupis 12, M.Virbalas ir A.Birgelis – po 10, D.Domarkas 6, M.Pacevičius 4.

„Rasai“: E.Šeškus ir V.Savostjanovas – po 15, A.Giedraitis 9, A.Jankaitis 8 (11 atk. kam.), D.Gricius 6, G.Motonas ir E.Džiaugys – po 4.