Be vieno iš lyderių Karolio Brusoko rungtyniavusi Šakių „Vyčio“ komanda (6/3) iškovojo dar vieną pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir svečiuose 69:67 (18:19, 17:11, 23:15, 11:22) palaužė Joniškio „Delikatesą“ (3/6).

Tai „Vyčiui“ – šeštoji pergalė paeiliui.

Šiek tiek geriau mačą pradėjo Joniškio komanda, kuri prabėgus dviem pirmojo kėlinio minutėms pirmavo 9:4, tačiau „Vytis“ nesunkiai ištirpdė deficitą ir po kelių sėkmingų Martyno Pacevičiaus metimų išsiveržė į priekį – 12:11. Vis tik „Delikatesas“ kibo šakiškiams į atlapus bei susigrąžino persvarą (19:14), kurią išsaugoti pavyko iki antrojo ketvirčio vidurio. Tuomet Marijaus Užupio tritaškis vėl persvėrė rungtynių svarstykles (28:26), o „Vyčio“ pranašumas netrukus išaugo iki 5 taškų – 31:26. Į ilgąją pertrauką Šakių ekipa išsinešė būtent 5 taškų persvarą – 35:30.

Po didžiosios pertraukos „Vytis“ jau įgavo dviženklę persvarą (51:41), tačiau „Delikateso“ spurtas leido priartėti ir likus minutei komandas skyrė jau tik taškas – 65:66. Dominykas Domarkas pelnė svarbius taškus (68:65), o Rokas Čepanonis atsakė tuo pačiu. Likus 5 sekundėms Marijus Užupis pataikė baudų metimus, o varžovai atakos nebesurengė, tad „Vytis“ šventė pergalę 69:67.

„Vytis“: M.Pacevičius 17 (8 atk. kam.), D.Domarkas 14, M.Užupis 13 (5 rez. perd., 8 atk. kam.), P.Beliavičius (5 rez. perd.) ir D.Redikas – po 8, J.Zabarauskas 4.

„Delikatesas“: D.Griškėnas 17, R.Čepanonis 16 (11 atk. kam.), A.Pampikas ir Š.Kulevičius – po 10, Ž.Petraitis 8.