Penktą pergalę iš eilės 2015-2016 metų Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariajame sezone iškovojo vienvaldis penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis Toronto „Raptors“ (4/0) klubas su Jonu Valančiūnu.

Trečiadienį svečiuose 18,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje Toronto krepšininkai 103:98 (13:23, 27:16, 33:42, 30:17) nugalėjo šeštojoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančią Oklamomos „Thunder“ (3 pergalės ir 2 pralaimėjimai) komandą, ketvirtajame kėlinyje sugebėję panaikinti atsilikimą aštuoniais taškais.

Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 17 taškų bei po krepšiais atkovojo 11 (5 – puolime) kamuolių. Be to, jis atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir penkissyk prasižengė.

Per nepilnas 29 žaidimo minutes (28:41) J. Valančiūnas pataikė 6 dvitaškius iš 9 bei realizavo visus 5 baudų metimus. 28 taškus (10 – per ketvirtą kėlinį) į arenos šeimininkų krepšį įmetė DeMaras DeRozanas, 17 – Kyle'as Lowry'is, 13 – DeMarre'as Carrollas, 9 – Cory'is Josephas, po 7 – Patrickas Pattersonas ir Bismackas Biyombo.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Kevinas Durantas (27 tšk.), Russellas Westbrookas (22 tšk. bei 16 rezultatyvių perdavimų), Enešas Kanteras (15 tšk.), Serge'as Ibaka ir Stevenas Adamsas (po 10 tšk.) bei Dionas Waitersas (7 taškai).

Šeštąjį reguliariojo sezono mačą „Raptors“ krepšininkai penktadienį išvykoje žais su Orlando „Magic“ komanda.