Prieš mėnesį bronzą Europos jaunimo šachmatų čempionate iškovojęs Titas Stremavičius nesustoja. Jaunas kaunietis laimėjo turnyrą Berlyne (Vokietija), kur aplenkė net šešis tarptautinius didmeistrius.

Septyniolikmetis tarptautinis meistras turnyrą pradėjo galingai – šešios pergalės iš eilės. T.Stremavičius savo varžovui nusileido tik septintame ture, tačiau atsigriebė kitoje partijoje, o paskutiniame ture sužaidė lygiosiomis. Surinkęs 7,5 taško iš 9, T.Stremavičius tapo vienvaldžiu nugalėtoju, už nugaros palikęs net septynis šachmatininkus, kurių sąskaitoje – pustaškiu mažiau (7 iš 9).

Sėkmingai pasirodė ir T.Stremavičiaus treneris Laimutis Šolys, su 6,5 taško užėmęs 13 vietą. Iš viso turnyre dalyvavo 197 šachmatininkai.

Priminsime, kad be Europos jaunimo čempionato bronzos T.Stremavičius taip pat iškovojo antrą vietą Lietuvos vyrų čempionato finale.