Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „titas stremavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „titas stremavičius“.

Šachamtininkas Stremavičius oficialiai tapo didmeistriu

Kylančiam Lietuvos šachmatininkui Titui Stremavičiui oficialiai suteiktas didmeistrio (GM) titulas. Sprendimas priimtas šachmatų federacijos (FIDE) kongrese. Prestižiškiausias šachmatų pasaulio vardas T.Stremavičiui buvo suteiktas pasiekus reikalingą 2500 Elo reitingą bei įvykdžius tris didmeistrio normos balus. Paskutinįjį didmeistrio normos balą Titas pelnė triumfavęs uždarame „St.
2020-03-05

Septyniolikmetis lietuvis nušluostė nosis šešiems tarptautiniams šachmatų didmeistriams

Prieš mėnesį bronzą Europos jaunimo šachmatų čempionate iškovojęs Titas Stremavičius nesustoja. Jaunas kaunietis laimėjo turnyrą Berlyne (Vokietija), kur aplenkė net šešis tarptautinius didmeistrius. Septyniolikmetis tarptautinis meistras turnyrą pradėjo galingai – šešios pergalės iš eilės. T.Stremavičius savo varžovui nusileido tik septintame ture, tačiau atsigriebė kitoje partijoje, o paskutiniame ture sužaidė lygiosiomis.
2015-11-03

Kuo talentingas Titas Stremavičius nustebino Europos jaunimo šachmatų čempionate?

Poreco mieste (Kroatija) pasibaigė Europos jaunių ir jaunimo šachmatų čempionatas, kuriame įspūdingai pasirodė tarptautinis meistras Titas Stremavičius. Kaunietis surinko 6,5 taško iš devynių ir užėmė trečiąją vietą. Jaunimo (iki 18 metų) čempionate dalyvavęs T.Stremavičius nepralaimėjo nė vienos partijos. Septyniolikmetis laimėjo keturis sykius ir penkiskart sužaidė lygiosiomis. Pirmoji vieta su 7 taškais atiteko Turkijos atstovui Ali Marandi Cemil Canui.
2015-10-02

Paaiškėjo Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių šachmatų čempionai

Druskininkuose baigėsi Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių (vaikinų ir merginų - iki 10, 12 bei 16 metų amžiaus) šachmatų pirmenybės, kuriose dėl šešių kelialapių į pasaulio ir Europos jaunių šachmatų čempionatus kovojo 195 dalyviai.Lietuvos jaunių (merginų iki 16 metų amžiaus) čempione tapo Šiaulių sporto mokyklos "Dubysa" auklėtinė Gabrielė Šaulytė, surinkusi 7,5 taško iš 9 galimų.